Kwantowe uzdrawianie Powiększ

Kwantowe uzdrawianie

01555135

Autor: Richard Gordon

Studio Astropsychologii

Quantum-Touch. The Power to Heal

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Autor tej publikacji jest jednym z pionierów uzdrawiania energią poprzez dotyk. Jest znany na całym świecie dzięki autorskiej metodzie kwantowego uzdrawiania. W książce znajdziesz informacje, które umożliwią Ci podnieść poziom energii do takiego stopnia, że już za sprawą delikatnego dotyku przyspieszysz proces uzdrawiania. To proste i dostępne dla każdego. Aby skorzystać z tej metody wystarczy opanować sprawdzone przez Autora specjalne techniki oddechowe, medytację świadomości ciała oraz pozycje rąk, dzięki którym natychmiast wyeliminujesz uciążliwy ból, a narządy wewnętrzne przywrócisz do równowagi. Może ona pomóc także w wielu innych sytuacjach, np. w uzdrawianiu na odległość, przy problemach emocjonalnych czy w przypadku chorych zwierząt. Kwantowa gwarancja zdrowia.

EAN9788373776135
ISBN978-83-7377-613-5
Rok wydania2013
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron272
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2013-11-20

Postaw na kwantowe zdrowie

Osoby stosujące zasady i techniki opisane w tej książce mogą błyskawicznie stać się niemalże specjalistami w dziedzinie dotyku kwantowego, ponieważ zdolność do uleczania to naturalna część natury człowieka. Uzdrawianie kwantowe łączy się z wieloma innymi technikami, wzmacniając ich skuteczność, np. masaż, akupresurę, terapię czaszkowo-krzyżową. To wspaniała, niezależna forma terapii dla osób, które nie przeszły żadnych szkoleń i najprostsza do nauczenia się. Bez trudu można przyswoić ją na podstawie informacji zawartych w tej książce. Polecam.

 • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-02-19

Uzdrawianie energią

„Kwantowe uzdrawianie” jest wzbogacone w mnóstwo ilustracji. Może nawet nie było to konieczne, ponieważ pan Gordon naprawdę świetnie opisuje wszystko krok po kroku, ale zabieg ten sprawił, że książka staje się jeszcze bogatsza i lepsza w oczach czytelnika. Poza tym wiadomo – zawsze lepiej spojrzeć szybko na ilustrację, aby się upewnić, że wszystko dobrze robimy. Poza samymi ćwiczeniami i zastosowaniami technik, poznajemy historie kilku osób, które miały do czynienia z autorem i kwantowym dotykiem. Cieszę się, że autor napisał również rozdziały, w których porusza tematykę samouzdrawiania, uzdrawiania na odległość i uzdrawiania zwierząt, z czym wcześniej się nie spotkałam.
Jest to bardzo rzetelna i konkretna pozycja dotycząca uzdrawiania kwantowego. Techniki nie są skomplikowane, dlatego każdy może się ich nauczyć i zacząć przesyłać pozytywną energię innym. Może uzdrowić swoich bliskich: rodzinę i przyjaciół, ale jak się okazuje, także siebie samego i swojego ukochanego pupila. Jestem przekonana, że zacznę stosować niektóre metody, które poznałam dzięki tej lekturze, powiem więcej – niektóre ćwiczenia już wykonuję. Jeżeli szukacie dobrej i przystępnej książki dotyczącej tej tematyki, to zdecydowanie powinniście się skusić właśnie na tę!

Cała recenzja: http://www.sheti-shetani.blogspot.com/p/blog-page.html

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2015-07-26

Kantowe Uzdrawianie

Ksiązka która nam pomoże poznać tajniki leczenia energią,uczy nas również technik oddychania ,które są bardzo pomocne kiedy pracujemy z energią.Polecam :)

  Oceń 
  2014-02-25

  Nowe spojrzenie.

  Holograficzny model dotyczy wielu zjawisk, które trudno wytłumaczyć. Duchowe i religijne uniesienia, telepatia, OBE, wizualizacja, wpływ umysłu na ciało, zdrowie, efekt placebo, przepowiadanie przyszłości, psychokineza, bilokacja, śmierć, cudowne uzdrowienia to tylko niektóre z nich. W swojej publikacji autor przedstawia drogę poznawania obszarów, które doprowadziły go do ciekawych wniosków. Zastanawia się nad funkcjonowaniem mózgu, jego zdolnościami zapamiętywania, możliwości gromadzenia przez niego mnóstwa informacji, wspomnień, obrazów, ale także nad holograficznym postrzeganiem świata i zagadnieniami z fizyki kwantowej. Nasz umysł jest potężną machiną, który potrafi przetwarzać ponad 280 trylionów bitów informacji! Talbota fascynowała możliwość jaką stwarza myśl i możliwości naszego mózgu. Wszystko poparte zostało wynikami badań, prowadzonymi eksperymentami, które dziś znajdują swoje potwierdzenie we współczesnych odkryciach.
  Recenzja w całości znajduje się na moim blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/02/77-holograficzny-wszechswiat.html

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Kwantowe uzdrawianie

  Kwantowe uzdrawianie

  Kwantowa gwarancja zdrowia!