Nie jedz tego Powiększ

Nie jedz tego! Szkodliwe składniki „zdrowego” jedzenia

01555019

Autor: Hans-Ulrich Grimm

Wydawnictwo Vital

Vom Verzehr wird abgeraten: Wie uns die Industrie mit Gesundheitsnahrung krank macht

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

A co, jeśli wszystko, co wiesz o zdrowym jedzeniu to… celowo rozsiewane kłamstwo? Autor licznych bestsellerów udowadnia, że dodatkowe dawki witamin mogą prowadzić do przedwczesnego zgonu, a margaryna, która ma chronić serce może wywoływać jego schorzenia. Co więcej, jogurty o obniżonej zawartości tłuszczu mogą powodować tycie, upośledzać psychicznie oraz prowadzić do problemów z płodnością lub nawet do bezpłodności. A to dopiero garstka z szokujących faktów, które znajdziesz w tej publikacji. Już teraz możesz dowiedzieć się, kto i dlaczego wprowadza całe społeczeństwo w błąd. Dzięki poradom Autora nauczysz się unikać pokarmów, które mogą skrócić życie – zarówno Twoje, jak i Twoich bliskich. Czas przestać się truć!

EAN9788364278037
ISBN978-83-64278-03-7
Rok wydania2013
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron280
Oprawamiękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-11-20

Tego nie jemy!

Z pewnością jest to ciekawa lektura, która zmusza nas do refleksji. Zawiera sporo ciekawych informacji i porad, które mogą nam się przydać. Nieco zmienia pogląd czytelnika na sposób odżywiania, ale jak już mówiłam – nie popadajmy w paranoję. Napisana jest przystępnym językiem, co uważam za plus, bo w sumie tematyka nie do końca łatwa. Osoby zainteresowane zdrowym odżywianiem zdecydowanie powinny po nią sięgnąć, ale nie polecam jej osobom zdesperowanym, ponieważ mogą przesadzić w złą stronę z rozumowaniem tej książki. Tematyka kontrowersyjna, a to mi się podoba. Dobra i interesująca lektura, z którą warto się zapoznać.
http://www.sheti-shetani.blogspot.com/p/parapsychologiczne-c.html

 • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2013-11-06

Książka o tym czego nie wiemy

Czy wiesz co jesz? Czy wszystko to, co reklamowane jest jako zdrowe, jest takie naprawdę? Dr Hans-Ulrich Grimm wziął „pod lupę” wszystko to co spożywamy a przede wszystkim mechanizmy działające na światowym rynku. Ujawnia on fakty, które mogą szokować zwykłego człowieka, który w dobrej wierze kupuje produkty polecane jako te, które mają wzmacniać nasz organizm i wpływać pozytywnie na nasze ciało. Tymczasem reklamowane artykuły mogą przynieść odwrotny skutek do tego, które one nam gwarantują. Zamiast dłuższego życia, zdrowia, nie jeden z nich może nawet skrócić życie poprzez tzw. „zdrowe” dodatki. Popularne suplementy diety, dodatki witaminowe, fitosterony, kwasy omega-3, witamina C i wiele innych są często przyczyną większej zachorowalności na wiele groźnych chorób.Książka napisana jest niełatwym językiem, jednak uważam ją za ważną pozycję na naszym rynku, ponieważ dotyczy spraw, o których najczęściej nie mamy pojęcia. Dodatkową zaletą są przepisy wplecione w jej treść, które mają nam przypomnieć tradycyjne, proste a przede wszystkim zdrowe dania. Autor wskazuje drogę, którą powinniśmy się kierować przy wyborze artykułów spożywczych.

Książka dla wszystkich tych, którzy chcą swiadomie wybierać produkty, które faktycznie są zdrowe. Do tego jest potrzebna wiedza.

Tekst pochodzi z mojej recenzji, którą zamieściłam na blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2013/08/48-nie-jedz-tego.html

 • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2013-08-28

Istnieją rzeczy gorsze niż parówki

Niedawno miałem okazję przeżyć w sklepie spożywczym coś niezwykłego. Mój sąsiad, lekarz, odradził mi zakup jednego z najpopularniejszych beztłuszczowych jogurtów. Powiedział dosłownie: ja bym tego nie jadł. Byłem skonsternowany. Zacząłem mu argumentować, że to przecież samo zdrowie i że nie może mi on zaszkodzić. Odpowiedział: karmi mnie Pan sloganami reklamowymi, ale w nich nie ma wiele prawdy. Zrobiło mi się głupio. Uświadomiłem sobie, że tak naprawdę to wiemy bardzo niewiele o pokarmach, które zwykle spożywamy. A jeśli już coś „wiemy”, to „wiedzę” tę czerpiemy ze spotów reklamowych producentów tychże pokarmów. Ja przeżyłem objawienie konsumenckie dwa razy – wtedy w sklepie i gdy przeczytałem tę książkę. Teraz już wiem, jak nie faszerować się trucizną.

 • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię
Nie jedz tego! Szkodliwe składniki „zdrowego” jedzenia

Nie jedz tego! Szkodliwe składniki „zdrowego” jedzenia

Autor udowadnia, że dodatkowe dawki witamin mogą prowadzić do przedwczesnego zgonu, a margaryna może wywoływać choroby serca.

Brak tej pozycji na stanie.

Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

 • 31,97 zł 44,40 zł -28% W magazynie

  Dwa międzynarodowe autorytety naukowe napisały tę książkę, żeby zaznajomić czytelników z rozwijającą się dziedziną nauki – badaniami wody. Używali przy tym zrozumiałych terminów i unikali technicznego żargonu, aby każde zdradzone w publikacji odkrycie łatwo było zastosować w życiu codziennym. Wyjaśnili fenomen świętych źródeł i żywej wody. Objaśnili najskuteczniejsze metody uzdatniania wody, w tym na przeprowadzanie jej filtracji, destylacji i osadzania. Ujawnili specyfikę wody jako odbiornika i nadajnika informacji oraz detektora ludzkich...

  31,97 zł 44,40 zł -28%
  Promocja
  W magazynie
 • 86,33 zł 119,90 zł -28% W magazynie

  Jak przekonuje Autor serii „Boski lekarz”, nie mamy pojęcia, ile symptomów, dolegliwości i chorób jest zakorzenionych w przeciążonej wątrobie. Nie chodzi tylko o raka, marskość czy zapalenie wątroby. Ta publikacja wyjaśnia, co kryje się za wieloma problemami zdrowotnymi i oferuje szczegółowe wskazówki samodzielnego ich eliminowania. Dowiesz się, jak lepiej przystosować własną wątrobę do szybko zmieniających się czasów. Nauczysz się dobrze spać, zrównoważysz poziom cukru we krwi, obniżysz...

  86,33 zł 119,90 zł -28%
  Promocja
  W magazynie
 • 42,84 zł 59,50 zł -28% W magazynie

  Inicjator globalnego ruchu selerowego prezentuje niezwykłe właściwości soku z selera naciowego. Okazało się, że leczy on jelita i usuwa zaburzenia trawienia, jak również równoważy poziom cukru we krwi, ciśnienie krwi, wagę ciała i funkcje nadnerczy. Jeśli dodamy do tego fakt, że neutralizuje i usuwa toksyny z mózgu i jelit oraz przywraca zdrowie osobom cierpiącym na dolegliwości i choroby przewlekłe, i te o nieznanej przyczynie, uzyskamy uniwersalne panaceum. Sprawdź, jak samodzielnie wyeliminować m.in. zespół przewlekłego zmęczenia,...

  42,84 zł 59,50 zł -28%
  Promocja
  W magazynie