Obniżona cena! Kurs Astrologii Powiększ

Kurs astrologii. Podręcznik do samodzielnej interpretacji horoskopu

01001981

Autor: Balbina Pędziwiatr

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Zobacz ebooka 16,92 zł

Książka

-28%

Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

21,02 zł

W tej, napisanej przystępnym językiem książce, znajdziesz szczegółową charakterystykę znaków zodiaku, opisy poszczególnych planet i cechy charakteru, jakie one reprezentują. Dowiesz się, jak interpretować planety w poszczególnych konfiguracjach i co o Tobie mówią domy horoskopu. Znajdziesz tutaj podział znaków astrologicznych ze względu na ich biegunowość, jakości i żywioły. Zrozumiesz pojęcie retrogradacji planet i aspekty horoskopu. Nauczysz się także radzić sobie z trudnymi cechami wpisanymi we własną planetarną charakterystykę. Autorka poinstruuje Cię, jak dzięki zdobytej wiedzy zapewnić sobie harmonię we wszystkich sferach życia – od zawodowej po uczuciową. Astrologia – królowa nauk, która odmieni Twoje życie.

EAN9788373777057
ISBN978-83-7377-705-7
Rok wydania2015
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron240
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2015-03-11

Wszystko, co trzeba wiedzieć o astrologii...

Astrologia to przedwieczna nauka, która z definicji powinna być skomplikowana. Tymczasem jest bardzo prosta. Cała sztuka polega na odpowiednim podaniu treści, by jednocześnie nie zniechęcić czytelnika. Umiejętność tę bez wątpienia do perfekcji opanowała autorka tej książki. Wszystko jest tutaj opisane w sposób łatwy i zrozumiały. Gorąco polecam tę publikację osobom ceniącym prostotę i klarowność.

 • 1 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2018-07-13

Polecam

Zawsze chciałam korzystać z astrologii. Słyszałam, że można dzięki niej bardzo dużo dowiedzieć się zarówno na swój temat, jak i o innych ludziach. Sądziłam jednocześnie, że nie uda mi się nigdy w pełni zrozumieć prawideł tej niezwykłej sztuki. Po przeczytaniu tej książki zrozumiałam, w jak wielkim byłam błędzie. Dzięki niej w mig pojęłam wszystkie zasady i zaczęłam korzystać z wiedzy astrologicznej, która dawniej była dla mnie wielką tajemnicą. Teraz wszechświat nie ma przede mną sekretów.


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Kurs astrologii. Podręcznik do samodzielnej interpretacji horoskopu

  Kurs astrologii. Podręcznik do samodzielnej interpretacji horoskopu

  W tej, napisanej przystępnym językiem książce, znajdziesz szczegółową charakterystykę znaków zodiaku.