Obniżona cena! Świat tarota Powiększ

Świat tarota

01012099

Autor: Heidemarie Pielmeier

KOS

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  -14,00 zł

  Cena katalogowa:

  34,00 zł

  Nasza cena:

  20,00 zł

  Wróżenie z kart tarota nie jest zabawą. Może jednak służyć pomocą przy podejmowaniu decyzji, w poszukiwaniu sensu życia, może pomagać w medytacji i prowadzić do samopoznania.
  Karty stawiają przed nami zwierciadlane odbicie jaźni w świecie zewnętrznym. Dlatego interpretacje, dokonane przez innych na przykład w książkach, mogą służyć jedynie jako wskazówki, hasła, dzięki którym zostaną uruchomione właściwe łańcuchy skojarzeń.
  Prawdziwe znaczenie poszczególnej karty odnajdujemy w sobie: odkrywamy je na podstawie reakcji, jakie w nas wywołuje. Jednak nawet ono może wskazywać tylko możliwości zdarzeń, które wcale nie muszą mieć miejsca. Bowiem to my sami decydujemy o naszym losie, kształtujemy go na własną rękę.
  Karty tarota są niczym nić Ariadny, wyprowadzająca nas z labirytnu zamętu na dzienne światło przejrzystości.
  EAN2039420000008
  ISBN83-86757-62-0
  Oprawamiękka
  Napisz opinię
  Świat tarota

  Świat tarota

  Poznaj tajemnice Tarota. Karty są jak nić Ariadny, wyprowadzają nas z labirytnu zamętu na dzienne światło przejrzystości.

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 77,90 zł W magazynie

   Najczęściej kupowany tarot na świecie. Klasyczne karty tarota (arkana wielkie i cztery kolory arkan małych) wzbogacone o kartę Mistrza symbolizującą wyjście poza wszelkie ograniczenia. Do każdej karty opis i przypowieść Zen ilustrująca przesłanie karty. W podręczniku do kart podane przykładowe rozkłady ze znaczeniami kart w danych położeniach. Niepowtarzalne wzornictwo kart i powiązanie tradycyjnego tarota z rozwojem duchowym człowieka nadają Zen Tarotowi zupełnie nowy wymiar - karty mogą być używane przez każdego z nas, a teksty...

   77,90 zł
   W magazynie