Obniżona cena! Świat tarota Powiększ

Świat tarota

01012099

Autor: Heidemarie Pielmeier

KOS

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  -14,00 zł

  Cena katalogowa:

  34,00 zł

  Nasza cena:

  20,00 zł

  Wróżenie z kart tarota nie jest zabawą. Może jednak służyć pomocą przy podejmowaniu decyzji, w poszukiwaniu sensu życia, może pomagać w medytacji i prowadzić do samopoznania.
  Karty stawiają przed nami zwierciadlane odbicie jaźni w świecie zewnętrznym. Dlatego interpretacje, dokonane przez innych na przykład w książkach, mogą służyć jedynie jako wskazówki, hasła, dzięki którym zostaną uruchomione właściwe łańcuchy skojarzeń.
  Prawdziwe znaczenie poszczególnej karty odnajdujemy w sobie: odkrywamy je na podstawie reakcji, jakie w nas wywołuje. Jednak nawet ono może wskazywać tylko możliwości zdarzeń, które wcale nie muszą mieć miejsca. Bowiem to my sami decydujemy o naszym losie, kształtujemy go na własną rękę.
  Karty tarota są niczym nić Ariadny, wyprowadzająca nas z labirytnu zamętu na dzienne światło przejrzystości.
  EAN2039420000008
  ISBN83-86757-62-0
  Oprawamiękka
  Napisz opinię
  Świat tarota

  Świat tarota

  Poznaj tajemnice Tarota. Karty są jak nić Ariadny, wyprowadzają nas z labirytnu zamętu na dzienne światło przejrzystości.

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 20,23 zł W magazynie

   Tarotowy Portret Psychologiczny służy do zbadania i zanalizowania wrodzonych potencjałów danej jednostki, jej talentów, uzdolnień i predyspozycji, wpływów jakim ulegała w dzieciństwie i na które jest podatna w dorosłym życiu, najlepszych sposobów realizacji pojawiających się możliwości, znaczących i zwrotnych momentów w życiu, a także ukrytych w podświadomości lęków, kompleksów czy jak się to określa językiem ezoterycznym – spraw do przepracowania. Podstawienie odpowiednich kart pod cyfry wynikające z daty urodzenia pozwala zobaczyć coś w...

   20,23 zł
   W magazynie
  • 23,10 zł W magazynie

   Książka zawiera podstawowe informacje umożliwiające samodzielną naukę wróżenia z kart Tarota, ich podstawowe znaczenia, skojarzenia ułatwiające zrozumienie symboliki, opisy zarówno Wielkich, jak i Małych Arkanów oraz wiele praktycznych informacji zebranych przez autorkę w ponad 35-letniej praktyce.

   23,10 zł
   W magazynie
  • 17,15 zł 34,30 zł -50% W magazynie

   Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie, itp), ale merytorycznie jest pełnowartościowy. Tarot i astrologia - dwie potężne dziedziny zaliczane do najstarszych sztuk wróżebnych, od wieków otoczone aurą tajemniczości. Jedna - to intuicja i spontaniczność, druga - logika i matematyczna precyzja. Ta pozorna różnica, w przypadku ich połączenia, stanowi jednak o sile, bogactwie i głębi trafnych interpretacji dowolnych wydarzeń z przeszłości,...

   17,15 zł 34,30 zł -50%
   Promocja
   W magazynie