Duchowi przewodnicy - karty + książeczka (instrukcja)

03555007

Autor: Sonia Choquette

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

69,60 zł

Nasza cena:

52,20 zł

Talia 52 kart umożliwi Ci dostęp do pomocy oferowanej przez posłańców, uzdrowicieli, nauczycieli duchowych, Świetlne Istoty i anioły. Częste obcowanie z kartami pozwoli Ci rozwinąć szósty zmysł. Każda karta przedstawia wskazówkę, rozwiązanie lub emocję związaną z problemem, o który pytasz oraz odpowiedzialnego opiekuna, np. karta Dary i Przewodnicy Radości. Dołączona instrukcja poszerza znaczenie karty i dostarcza dodatkowych informacji. Z talii możesz korzystać na kilka sposobów, np. jako zbiór przesłań od Twojego osobistego, duchowego systemu wparcia, który wskaże najlepsze rozwiązania w każdej sytuacji. To wsparcie, które nigdy Cię nie zawiedzie, bo tylko od Ciebie zależy, czy pozwolisz sobie pomóc. Talia to doskonałe uzupełnienie książki o tym samym tytule.

EAN
ISBN978-83-7377-415-5

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2011-01-18

Używam tych kart od kilku tygodni i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym, jak cudownie się z nimi pracuje. Jeśli chodzi o współpracę z duchowymi istotami to jestem nowicjuszką w tej dziedzinie. Dlatego wciąż uczę się słuchać moich przewodników duchowych. Kiedy trafiłam na tę talię, stwierdziłam, że będzie dla mnie, jako osoby początkującej wręcz idealna. Zaczynałam od naprawdę prostych pytań, ale przy trudniejszych, karty mnie nie zawodziły i otrzymywałam satysfakcjonującą odpowiedź. Karty przekazują mi wspaniałe wiadomości, a moi przewodnicy przemawiają do mnie cudownymi poradami. Nawiązałam z nimi świetny dialog :) Talię polecam wszystkim, którzy chcą rozmawiać z boskimi, duchowymi istotami.

  • 8 z 8 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2015-10-25

niesamowite

Zaczęłam pracę od kilku nurtujacyh mnie pytań dotyczacych moich wyborów wewnętrznych - odpowiedzi zaskoczyły mnie swoją wnikliwością .Poczułam kontakt z wyższą energią .Naprawdę polecam zwłaszcza osobom nieco zagubionym w sobie lub potrzebujacym rady i pomocy .

  • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię
Duchowi przewodnicy - karty + książeczka (instrukcja)

Duchowi przewodnicy - karty + książeczka (instrukcja)

Każda karta przedstawia wskazówkę, rozwiązanie lub emocję związaną z problemem, o który pytasz oraz odpowiedzialnego opiekuna, który wskaże najlepsze rozwiązanie.