Diament herkimera 10 x 6 mm

13169183

Hanczel

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  36,90 zł

  Diament Herkimera - szpic

  Z pochodzenia geologicznego jest on kwarcem o niewielkich rozmiarach. Kamień ten, to niezwykle czysta odmiana kryształu górskiego o niewyobrażalnie doskonałym, klarownym połysku. Został wypolerowany przez samą Matkę Naturę, która obdarzyła go także strukturą niesamowicie gładką i przyjemną w dotyku.
  Przyroda nadała mu wyjątkowy geometryczny kształt. Nieoszlifowany przez człowieka diament z Herkimer posiada przepiękne podwójne zakończenie. Swoją twardością dorównuję najtwardszym klejnotom, dzięki temu łatwo poddaje się go obróbkom jubilerskim.
  Kamienie te są tak cenne i wyjątkowe ponieważ występują wyłącznie w amerykańskim hrabstwie Herkimer w stanie New York.
  Wymiary:
  10 x 6 mm
  Właściwości ezo:
  Diament Herkimera oczyszcza aurę, harmonizuje czakry i pracę półkul mózgowych. Oczyszcza i odtruwa ciało fizyczne. Kryształ ten silnie energetyzuje trzecie oko, pogłębiając intuicję, ułatwia jasnowidzenie, telepatię i prekognicję. Odkrywa przed nami talenty, których sami się po sobie nie spodziewaliśmy.
  Jest w stanie znacznie podwyższyć poziom energii swojego właściciela, czego efektem może być szybszy rozwój duchowy i likwidacja blokad energetycznych w ciele.
  Może on doprowadzić do radykalnej zmiany w życiu. Ułatwia rozwianie podświadomych strachów i obaw, powiększa poczucie że wszystko jest i będzie dobrze, sprawia że człowiek łatwiej dopasowuje się do ludzi, miejsc i sytuacji.
  Ułatwia kontakt z naszym wyższym Ja i przewodnikami duchowymi, z jego pomocą lepiej słychać głos intuicji. Ułatwia też zapamiętywanie, sprzyja klarowności umysłu i ułatwia kontakt z innymi wymiarami.
  Jest to KAMIEŃ SZAMAŃSKI.
  Energia kamienia:
  Jako, że jest silnie energetyzującym kryształem, przyśpiesza procesy regeneracyjne naszego organizmu. Zwiększają odporność organizmu przeciw wirusom i infekcjom, a także harmonizuje pracę dwóch półkul mózgowych. Ten niesamowity kryształ umożliwia szybsze zrastanie się ran po operacji, przy czym minimalizuję możliwość powstawania blizn. Pomaga w litoterapii do leczenia nieprawidłowości stawów i kręgosłupa, skutecznie usuwając bóle. Ułożony bezpośrednio na ciele w miejscu dolegliwości, pomaga w odtruwaniu ciała fizycznego.
  W astrologii:
  Odpowiedni dla wszystkich znaków Zodiaku.

  Informacje ogólne:

  O wyjątkowych właściwościach kamieni wiedzieli już starożytni – Babilończycy, Egipcjanie, Grecy, Rzymianie. Według wschodniego mistycznego poglądu każdy kamień ma duszę oraz potrafi gromadzić, przechowywać i emitować wspaniałą, dobroczynną energię. W związku z tym uzdrawiająca moc kamieni bierze się z tej pozytywnej energii, która na zasadzie rezonansu oddziałuje na człowieka. W skład związków chemicznych kamieni i organizmu ludzkiego wchodzą te same biopierwiastki, dlatego też człowiek ma tak wiele wspólnego z kamieniami i może wykorzystywać ich energię.

  Minerały fascynowały mistyków, magów, filozofów i uczonych. Stały się nieodłącznym elementem życia człowieka – wznoszono z nich ołtarze, domy, noszono jako ozdoby, talizmany, amulety oraz wykorzystywano jako leki. Współczesna medycyna coraz częściej odwołuje się do starożytnych metod. Część leków homeopatycznych zawiera śladowe ilości kamieni szlachetnych.

  Obecnie litoterapia znajduje coraz więcej zwolenników. Odpowiednio dobrane minerały mogą pomóc w wyleczeniu wielu dolegliwości, a ich pozytywna energia pozwala zachować wewnętrzną równowagę. Najlepszy efekt uzyskuje się gdy kamień dotyka ciała w najbardziej chorym miejscu. Dobre efekty daje również obracanie kamieni w dłoni.

  Każdy rodzaj kamienia charakteryzuje się określonymi właściwościami, ma specyficzną wibrację, bardziej lub mniej dla nas odpowiednią.
  EAN2017660156532

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Diament herkimera 10 x 6 mm

  Diament herkimera 10 x 6 mm