Kadzidełka japońskie EIJU SHISEI (430 sztuk)

17204124

NIPPON KODO

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  140,00 zł

  Kadzidełka japońskie EIJU SHISEI

  Eiju Shinsei Eternal Happiness jest częścią popularnej serii japońskich kadzideł Eiju, czyli długowieczności, produkowanych przez Nippon Kodo.
  To starannie wykonane kadzidło pachnie eleganckim ziołowo-drzewnym aromatem, przywodzący na myśl początek jesieni. To zapach, który przywołuje obrazy drzew o złocistoczerwonych kolorach oraz szeleszczące jesienne liście pod stopami.
  Drzewne nuty głowy zapewniaja klasyczny olejek z drzewa sandałowego, a ziołowe nuty bazy pochodzą z tradycyjnych chińskich ziół. To wyjątkowe połączenie, które doskonale do siebie pasuje. .

  Nippon Kodo produkuje kadzidła od 1575 roku, z surowców najwyższej jakości, łącząc swoją cenną tradycję rzemieślniczą z najnowszą technologią, a duże opakowanie gwarantuje najkorzystniejszą cenę jednostkową pojedyńczego kadzidełka.
  Długość kadzidła:
  14 cm
  Czas spalania:
  ok. 30 minut
  W opakowaniu:
  430 kadzidełek
  Producent:
  Nippon Kodo Co., Ltd Japan
  Cecha kadzideł:
  Kadzidełka japońskie to dużo zapachu, a mało dymu. Właściwość tę zawdzięczają temu, że w całości uformowane są z mieszanki aromatycznych składników roślinnych. W przeciwieństwie do wielu innych nie posiadają wewnątrz bambusowego patyczka i dlatego spalają się całkowicie, tworząc dużo mniej dymu, jednocześnie dają dużo zapachu, który utrzymuje się jeszcze na długo po wypaleniu się kadzidełka.
  Struktura kadzideł:
  Podstawowym składnikiem budującym strukturę kadzidełka jest sproszkowane drzewo Tabu-no-ki (Machilus Thunbergii), do którego dodaje się różne składniki, nadające kadzidełkom wyrafinowany zapach. Niektóre kadzidła (np. seria Naturense) zawierają wyłącznie substancje roślinne. Inne zawierają również olejki eteryczne najwyższej jakości, zgodne z normami IFRA (International Fragrance Association). Kadzidełka Nippon Kodo są najbardziej naturalne na rynku i odpowiadają niezwykle wymagającym, japońskim normom jakości.
  EAN2017660160676

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Kadzidełka japońskie EIJU SHISEI (430 sztuk)

  Kadzidełka japońskie EIJU SHISEI (430 sztuk)