Japońskie kadzidełka ZUIUN Aloeswood - Aloes, drzewo sandałowe Powiększ

Japońskie kadzidełka ZUIUN Agarwood (zwane również Oud, Aloeswood) - Aloes, drzewo agarowe

17204086

NIPPON KODO

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  26,90 zł

  Kadzidełka japońskie Zuiun znaczy "Obłok Sczęścia"

  To najwyżej jakości drewno Oud (Jinkoh), nazywane też drzewem agarowym, aloesowym. Zapach słodki, ostry, gorzki i kwaśny; różne zapachy zależą od charakteru drzewa. Młode drzewo agarowe nie ma żadnego zapachu. W miarę starzenia się drzewa interakcja z bakteriami zaczyna wytwarzać aromatyczną żywicę. Z czasem starzeje się, tworząc bardzo bogatą, ciemną żywicę o charakterystycznym i pięknym zapachu.

  Kadzidełka japońskie cechują się wyjątkową jakością - Ci którzy spróbują tych kadzidełek, z pewnością pozostaną im wierni. To celebracja aromatów wyłącznie dla prawdziwych koneserów zapachu.
  Koh:
  Koh po japońsku oznacza kadzidło, które tradycyjnie zawijane są w papier. Skromna prezentacja podkreśla jakość zapachów. Niektórzy sądzą, że kadzidła japońskie są droższe od innych, lecz często jest to pozorny osąd. Nieco wyższa cena spowodowana jest ich wyjątkową jakością oraz większą ilością kadzideł w opakowaniu, co sprawia, że często są one nawet tańsze od innych.
  Długość kadzidła:
  12 cm
  Czas spalania:
  ok. 30 minut
  Ilość:
  50 kadzidełek
  Producent:
  Nippon Kodo Co., Ltd Japan
  Cecha kadzideł:
  Kadzidełka japońskie to dużo zapachu, a mało dymu. Właściwość tę zawdzięczają temu, że w całości uformowane są z mieszanki aromatycznych składników roślinnych. W przeciwieństwie do wielu innych nie posiadają wewnątrz bambusowego patyczka i dlatego spalają się całkowicie, tworząc dużo mniej dymu, jednocześnie dają dużo zapachu, który utrzymuje się jeszcze na długo po wypaleniu się kadzidełka.
  Struktura kadzideł:
  Podstawowym składnikiem budującym strukturę kadzidełka jest sproszkowane drzewo Tabu-no-ki (Machilus Thunbergii), do którego dodaje się różne składniki, nadające kadzidełkom wyrafinowany zapach. Niektóre kadzidła (np. seria Naturense) zawierają wyłącznie substancje roślinne. Inne zawierają również olejki eteryczne najwyższej jakości, zgodne z normami IFRA (International Fragrance Association). Kadzidełka Nippon Kodo są najbardziej naturalne na rynku i odpowiadają niezwykle wymagającym, japońskim normom jakości.
  EAN

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Japońskie kadzidełka ZUIUN Agarwood (zwane również Oud, Aloeswood) - Aloes, drzewo agarowe

  Japońskie kadzidełka ZUIUN Agarwood (zwane również Oud, Aloeswood) - Aloes, drzewo agarowe