Obniżona cena! Yin Joga. Najspokojniejszy trening świata Powiększ

Yin Joga. Najspokojniejszy trening świata

010011122

Autor: Bernie Clark

Wydawnictwo Vital

The Complete Guide to Yin Yoga. The Philosophy and Practice

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

44,40 zł

Nasza cena:

31,97 zł

Jeśli chcesz pozbyć się bólu kolan, ramion czy szyi zastosuj odprężające ćwiczenia yin jogi. Ta praktyka koncentruje się na stawach, powięziach, ścięgnach, więzadłach oraz tkance łącznej. Dzięki niej poprawisz swoją kondycję fizyczną i odzyskasz zdrowie. Ta forma relaksu pomoże Ci również na płaszczyźnie energetycznej, emocjonalnej i umysłowej. Yin joga charakteryzuje się płynnością ruchów, a asany wykonuje się po około pięć minut lub dłużej. Dodatkowo służą treningowi spokoju i cierpliwości. Wszystkie ćwiczenia są dokładnie opisane i zilustrowane, co pozwala na pełne ich doświadczanie i bezpieczne wykonywanie. Dzięki nim lepiej poznasz siebie, zmniejszysz poziom stresu, rozluźnisz ciało, a także poprawisz trawienie i pracę serca.

Spokojny trening – zrelaksowane ciało.
EAN9788365404282
ISBN978-83-65404-28-2
Rok wydania2016
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron420
OprawaMiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2017-03-02

Równowaga na co dzień

Dróg prowadzących do utrzymania zdrowia, witalności i długiego życia jest bardzo wiele. Jedną z nich jest yin joga, której celem jest wspomaganie w różnych sytuacjach.
Bernie Clark przekazuje swoje doświadczenie przekonując do codziennego wykonywania ćwiczeń. Przedstawia zalety yin jogi, jej filozofię, teorię yin - yang, genezę powstania jogi, pięć głównych systemów w taoizmie, współczesnych nauczycieli yin jogi i zasady wykonywania prezentowanych ćwiczeń.

Cała recenzja: https://ezo-ksiazki.blogspot.com/2017/02/317-yin-joga.html

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2016-11-15

Yin Joga!

Sięgając po tę pozycję nie spodziewałam się, że otrzymam aż tak złożoną i kompleksową publikację na temat yin jogi. Bernie Clark ma niesamowitą wiedzę i stale ją rozwija – co można wywnioskować po przejrzeniu bibliografii, która przysłużyła się do napisania tej książki. W bardzo przystępny i przejrzysty sposób dzieli się tą wiedzą z czytelnikami, i wierzcie mi – ta lektura to naprawdę dobra rzecz! W bardzo dokładny i konkretny sposób podchodzi do teorii i praktyki jin yogi, co jest jej największą zaletą. Jin yoga to niesamowita sprawa, która nauczy Was spokoju, kontrolowania ciała i umysłu, a także sprawi, że pozbędziecie się różnego rodzaju bólu. To praktyka, która koi nerwy, potrafi wyciszyć i nauczyć większej świadomości – sprawdzone i przetestowane, gorąco polecam książkę oraz cielesną praktykę!

  Oceń 
  2016-09-15

  Jest to jedna z moich ulubionych i cenionych książek na temat yi

  Jestem instruktorem jogi i już od jakiegoś czasu interesuję się tą praktyką. To kompletny, łatwy do naśladowania poradnik z niezwykle dobrymi i pomocnymi zdjęciami, które pozwalają na dokładne zrozumienie pozycji i asan tej techniki. Niezwykle pomocny dla nauczycieli, którzy mogą uczyć praktyki yin jogi i sami korzystać z niektórych przygotowanych sekwencji. Polecam ją również swoim uczniom.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Yin Joga. Najspokojniejszy trening świata

   Yin Joga. Najspokojniejszy trening świata

   Yin joga to spokojna, odprężająca praktyka dla wszystkich. Buduje harmonię ciała, umysłu i serca.