Obniżona cena! Joga, ajurweda, techniki oddechowe Powiększ

Joga, ajurweda, techniki oddechowe

010011198

Autor: Doron Hanoch

Studio Astropsychologii

The Yoga Lifestyle: Using the Flexitarian Method to Ease Str

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-25%

Cena katalogowa:

49,40 zł

Nasza cena:

37,05 zł

Książka jest zbiorem najskuteczniejszych praktyk, które pochodzą ze starożytnych tradycji Wschodu. Autor łączy jogę, ajurwedę, ćwiczenia oddechowe, medytację i odżywianie w pełną metodę fleksitariańską. Jest to elastyczna dieta uwzględniająca najwartościowsze źródła składników odżywczych. Poznasz zasady zdrowego odżywiania będące kombinacją zarówno współczesnych jak i tych starszych: ajurwedyjskiej, zgodnej z grupą krwi, makrobiotycznej, opartej na surowych produktach. Rozszerzeniem programu odżywiania są ćwiczenia oddechowe oraz trening umysłu, które zregenerują Twoje ciało od środka. Propagowane przez niego podejście sprawi, że staniesz się bardziej elastyczny, dzięki czemu łatwiej przystosujesz się do potrzeb i zmian dzisiejszego świata. Uwolnij siłę spokoju.
EAN 9788373778412
ISBN 978-83-7377-841-2
Rok wydania 2017
Numer wydania 1
Format 16,5 x 24 cm
Ilość stron 384
Oprawa mękka

Patronat medialny

Polecamy również

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2017-06-27

Polecam

Dzięki tej książce udało mi się usystematyzować i zharmonizować każdy dzień. Przestałam się spóźniać i zaczęłam realizować swoje marzenia oraz snuć plany na przyszłość. Wcześniej każdy dzień wydawał mi się taki sam. Wiodłam życie w ciągłej gonitwie, a nadmiar obowiązków często mnie przerastał. Teraz nie czuję stresu. Wszystko jestem w stanie zaplanować i zorganizować czas tak, aby zostało go również na odpoczynek.

Napisz opinię

Napisz opinię

Joga, ajurweda, techniki oddechowe

Joga, ajurweda, techniki oddechowe

Książka jest zbiorem praktyk pochodzących ze starożytnych tradycji Wschodu, która łączy jogę, ajurwedę, ćwiczenia oddechowe, medytację i odżywianie w pełną metodę fleksitariańską.