Czarna księga karmy dla zwierząt. Szokujące praktyki producentów Powiększ

Czarna księga karmy dla zwierząt. Szokujące praktyki producentów

01555155

Autor: dr Hans-Ulrich Grimm

Wydawnictwo Vital

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Jeśli dla swojego pupila kupujesz gotową karmę wyprodukowaną przez olbrzymi przemysł, to powinieneś zapoznać się z szokującymi odkryciami Autora, które przerażają właścicieli psów, kotów, papug a nawet gryzoni. Miłośnicy zwierząt bez zastanowienia płacą za suchą karmę więcej niż za pieczeń wołową, a za mleko dla kota więcej niż za to dla ludzi. Dlaczego więc zwierzęta domowe tak często chorują i pojawiają się u nich alergie, nadciśnienie czy rak? Autor twierdzi, że są one skutkiem między innymi dużej ilości chemicznych dodatków do karm, które tak chętnie kupujemy dla naszych pupili. Czy na pewno więc dbamy o ich zdrowie, czy daliśmy się zmanipulować reklamom i opiniom ekspertów sponsorowanych przez wielki przemysł. Twój kot kupowałby myszy, a pies kości.

EAN
ISBN978-83-64278-37-2
Rok wydania2014
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron256
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-10-09

Książka, która otwiera oczy i świadomość

Mam dwa psy i zawsze kupowałam dla nich gotową karmę w puszkach. To takie wygodne. Czasami denerwuje mnie cena tych produktów bo uszczupla jednak mój budżet. Po przeczytaniu tej książki dochodzę do wniosku, że jestem ofiarą pięknych reklam. Całkowicie zmieniłam jadłospis moich ulubieńców i teraz widzę, że naprawdę są szczęśliwe.

  Oceń 
  2014-09-28

  Czy kot kupowałby Whiskas?

  Każdy odpowiedzialny właściciel jakiegokolwiek zwierzęcia domowego chciałby, by był on zdrowy, energiczny, dobrze wyglądał. Dlatego stara się dostarczyć jemu jak najlepsze jedzenie, bogate w witaminy i mikroelementy. Z takim przekonaniem kupujemy produkty dla zwierząt, wybierając z oferty handlowej to co według nas jest najbardziej korzystne dla naszego pupila. Ogromnym czynnikiem wpływającym na nasze decyzje są reklamy, w których przedsawiany jest np. szczęśliwy kot, który zajada z apetytem smakowite kąski z puszki. Tymczasem prawda o karmach jest przerażająca a nawet okrutna.
  Książka "Czarna księga karmy dla zwierząt" to z pewnoscią obowiązkowa lektura dla wszystkich miłośników zwierząt, którzy pragną dostarczyć im wszystko to co dla nich najlepsze. Napisana w intrygujący sposób, sprawia, że czyta się ją z zaineresowaniem ale i momentami z przerażeniem, tym bardziej, ze dr Grimm nie oszczędza czytelnikowi szczegółów i obrazowo przedstawia prawdę o świecie produktów dla zwierząt.

  Recenzja pochodzi z mojego bloga: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/09/121-czarna-ksiega-karmy-dla-zwierzat.html


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Czarna księga karmy dla zwierząt. Szokujące praktyki producentów

   Czarna księga karmy dla zwierząt. Szokujące praktyki producentów

   Z książki tej dowiesz się z czego tak naprawdę składa się gotowa karma dla zwierząt i jakie wywołuje skutki zdrowotne.