Obniżona cena! Matcha - cudowna herbata Powiększ

(Ebook) Matcha - cudowna herbata

01558108E

Autor: Anna V. Zulaica dr Maritza Snyder dr Lauren Clum

Vital

24 godziny


  Zobacz książkę 17,49 zł

  Ebook

  -15%

  Cena katalogowa:

  24,19 zł

  Nasza cena:

  20,56 zł

  Naturalne źródło energii

  Chciałbyś poprawić koncentrację i dodać sobie energii w zdrowy i naturalny sposób? Sięgnij po książkę o sproszkowanej zielonej herbacie matcha. Dowiesz się z niej nie tylko o jej zadziwiających właściwościach antyoksydacyjnych, ale poznasz również przepisy na pyszne dania z dodatkiem tego superfood.

   

  Magiczna moc matchy

  Czy wiesz, że potencjał antyoksydacyjny matchy jest 60,5-krotnie wyższy niż szpinaku? Dzięki niej dostarczysz organizmowi maksymalną dawkę przeciwutleniaczy, zahamujesz procesy starzenia organizmu, a twoja skóra odzyska młody wygląd. Zapewnisz sobie zastrzyk witamin A, B, C, E, K, enzymów i polifenoli. Zapobiegniesz chorobom degeneracyjnym i schorzeniom przewlekłym oraz zniwelujesz skutki ekspozycji na trucizny środowiskowe, takie jak pestycydy, promieniowanie czy chemikalia.

   

  Matcha – zielona recepta na zdrowie!

  EAN
  ISBN978-83-8168-006-6
  Rok wydania2018
  Rozmiar ebookMOBI-2,1 MB,PDF-891,8 KB,EPUB-993,5 KB
  Format ebookMOBI,PDF,EPUB
  ZabezpieczenieWATERMARK
  Napisz opinię
  Matcha - cudowna herbata

  Matcha - cudowna herbata

  Poznaj przepisy na pyszne dania z zieloną herbatą matcha. Dzięki niej zwiększysz poziom energii i poprawisz koncentrację, uzdrowisz swój układ odpornościowy, wzmocnisz serce i schudniesz raz na zawsze. Matcha – zielona recepta na zdrowie!