Obniżona cena! Przerwy w jedzeniu. Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Przerwy w jedzeniu.

01556754

Autor: Claus Muss Heike Bueß-Kovács

Wydawnictwo Vital

Nahrungspausen: Warum ein leerer Magen gesund macht

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie


  -50%

  Cena katalogowa:

  44,40 zł

  Nasza cena:

  22,20 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.
  Post utrzymuje organizm w młodości i zdrowiu oraz odtruwa. Tak opisują go jego zwolennicy, pośród których jest również wielu lekarzy i terapeutów. Autorzy prezentują techniki i programy żywieniowe, które mają moc uzdrawiania. Dowiesz się jak bez uczucia głodu poprawić przemianę materii, aktywować różnorodne enzymy i w ten sposób odzyskać dobre samopoczucie. Przerwy w jedzeniu pozwalają ciału oddychać i pomagają w przypadku wielu chronicznych dolegliwości, jak choroby autoimmunologiczne, alergie, choroby zapalne czy wstępne stadia cukrzycy typu 2. Poprawiają jakość snu, stymulują pracę mózgu, a nawet zapobiegają demencji i chorobie Alzheimera. Lista dolegliwości, od których można trzymać się z dala dzięki okresowej rezygnacji z pożywienia jest prawie nieograniczona.

  Oczyść ciało i umysł.
  EAN
  ISBN978-83-65846-74-7
  Rok wydania2018
  Numer wydania1
  Format14,5 x 20,5 cm
  Ilość stron208
  Oprawamiękka

  Polecamy również

  W pakiecie taniej

  Napisz opinię
  Egz. ekspozycyjny - Przerwy w jedzeniu.

  Egz. ekspozycyjny - Przerwy w jedzeniu.

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 22,40 zł W magazynie

   "Chcesz odtruć swój organizm i zrzucić zbędne kilogramy? Chcesz zmienić swoje życie na lepsze i sprawić, żeby zarówno ciało jak i dusza idealnie ze sobą współgrały? Znany ekspert od oczyszczania organizmu, dr Ruediger Dahlke, poprowadzi Cię przez cały proces głodówki. Pozwala to w bezpieczny i łagodny sposób odtruć organizm i pozbyć się złogów. Autor objaśnia różne metody odtruwania organizmu, prawidłowy przebieg procesu, a także doradza, w jaki sposób wykorzystać nowe energie życiowe, które powstają po oczyszczaniu. Nowoczesny post...

   22,40 zł
   W magazynie