Obniżona cena! Czyste serce czysty dom. Jak oczyścić energie ludzi i miejsc Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Czyste serce czysty dom. Jak oczyścić energie ludzi i miejsc

01556290

Autor: Jean Haner

Studio Astropsychologii

Clear Home, Clear Heart: Learn to Clear the Energy of People

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  -50%

  Cena katalogowa:

  39,90 zł

  Nasza cena:

  19,95 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.
  Poznaj najskuteczniejsze techniki oczyszczania energii samego siebie, swoich bliskich oraz otoczenia. Jean Haner jest specjalistką od w tej dziedzinie i w całą swoją wiedzę zebrała w tym poradniku. Dowiesz się dlaczego niektórzy ludzie i miejsca mają na Ciebie pozytywny wpływ, a inni wręcz przeciwnie. Nauczysz się przywracać własną równowagę oraz pomagać w tym innym. Poznasz sposoby na pokonanie stresu i doświadczeń z przeszłości, które dalej Ci ciążą, chociaż możesz nie być tego świadom. Raz na zawsze pożegnasz się z bałaganem. Otworzysz się na nowe doświadczenia, możliwości kariery lub związek. Rozprawisz się z negatywną energią, która otacza Ciebie i Twoje mieszkanie, dzięki czemu będziesz mógł się cieszyć przestrzenią i spokojem. Twoja wewnętrzna równowaga – gdziekolwiek jesteś.
  EAN
  ISBN978-83-7377-861-0
  Rok wydania2017
  Numer wydania1
  Format14,5 x 20,5 cm
  Ilość stron260
  Oprawamiękka
  Napisz opinię
  Egz. ekspozycyjny - Czyste serce czysty dom. Jak oczyścić energie ludzi i miejsc

  Egz. ekspozycyjny - Czyste serce czysty dom. Jak oczyścić energie ludzi i miejsc

  Książka pomoże wprowadzać harmonię w Twoim życiu, pokonywać stres i osiągać spokój, okiełznać bałagan w mieszkaniu i cieszyć się nową, czystą przestrzenią.