New Dzwonek wietrzny PINK Woodstock Sparkle Chimes Powiększ

Dzwonek wietrzny PINK Woodstock Sparkle Chimes

11283008

Woodstock Chimes

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  39,90 zł

  Dzwonek wietrzny PINK - różowy - z kolekcji Woodstock Sparkle Chimes

  Delikatne dźwięki łączące się z błyszczącymi kryształami - zachwycają i oczarowują. Fasetowane kryształy, w różowym kolorze. Subtelny, krystaliczny dźwięk i kolorowe refleksy światła... po prostu przyjemność dla ucha i oka :)

  Będzie wspaniałą ozdobą każdego balkonu, tarasu, ogrodu czy okna.
  Właściwości:
  Wyjątkowe dzwonki tworzone przez profesjonalnych muzyków. Założycielem firmy Woodstock Wind Chimes jest wybitny perkusita Garry Kvistad - zdobywca nagrody Grammy w tej kategorii. Te dzwonki to prawdziwe instrumenty muzyczne, idealnie nastrojone, harmonijne brzmienie... z dożywotnią gwarancją czystości dźwięku :) Zadowolą najbardziej wymagających.
  Feng shui:
  Dzwonki wietrzne mają swoje ugruntowane miejsce w filozofii feng shui, ale przede wszystkim wydają miłe dla ucha dźwięki. W pomieszczeniach harmonizują energię powodując radość i pozytywne nastawienie wśród użytkowników. Dzwonki wietrzne wypełniają pomieszczenie subtelną energią. Mile nas witają oraz nastrajają pogodnie osoby, które wchodzą do pomieszczenia. Dzwonki możemy stosować w pomieszczeniach, na balkonie lub tarasie, a także w ogrodzie. Ciekawostką jest to, że dzwonki wietrzne działają nawet wtedy, gdy nie porusza ich wiatr. Spektrum możliwości przypisywanych dzwonkom jest szerokie: niektóre hamują zatrute strzały i autostrady energetyczne, równoważą utraconą energię pomieszczeń, inne zapewniają popularność lub przyciągają wpływowe osoby, a powieszone w odpowiednim miejscu hamują lub rozpraszają strumień energii.
  Wymiary:
  • długość zestawu - 24 cm
  • cztery aluminiowe rurki o długości od 7,5 do 9,5 cm
  • element w kształcie łezki 3,5 x 2,3 cm (wysokość x szerokość)
  • okrągły element z jesionowego drewna pomalowany na różowo 4 x 1,3 cm (średnica x grubość)
  Próbka audio:
  EAN028375319719

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Dzwonek wietrzny PINK Woodstock Sparkle Chimes

  Dzwonek wietrzny PINK Woodstock Sparkle Chimes