Do nieba i z powrotem Powiększ

Do nieba i z powrotem

01555027

Autor: lek. med. Mary C. Neal

Studio Astropsychologii

To Heaven and Back: A Doctor's Extraordinary Account of Her

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

29,20 zł

Jeśli utraciłeś radość życia i nie bardzo wierzysz w jego sens, przeczytaj wciągającą, prawdziwą historię lekarki Marcy C. Neal. Skupiona na codzienności kobieta pewnego dnia w wyniku wypadku trafia na jakiś czas do Nieba. Tam przeżywa cudowne chwile i odkrywa cel życia na ziemi. Po powrocie z Drugiej Strony dzieli się swoimi przeżyciami w książce „Do nieba i z powrotem”. W ten sposób podnosi na duchu tych, którzy stracili już nadzieję.

Czytając tę pokrzepiającą opowieść, odzyskasz pogodę ducha i nabierzesz dystansu do życia. W książce przeczytasz m.in. o tym, jak wygląda Jezus i czy Bóg naprawdę istnieje. Odpowiedź na nurtujące pytania zyskają również osoby, które chcą wiedzieć:
- gdzie jesteśmy przed narodzinami i co dzieje się z nami po śmierci?
- jaki jest cel naszego życia na Ziemi?
- dlaczego dobrym ludziom przytrafiają się złe rzeczy?

Sięgnij po tę publikację, jeśli chcesz poznać tajemnicę życia.


EAN9788373776111
ISBN978-83-7377-611-1
Rok wydania2013
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron216
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-11-19

W zgodzie z życiem

Właśnie dobijam do pięćdziesiątki i gdy myślę o swoim życiu, jak się potoczyło, dlaczego jestem teraz tu, a nie gdzieś tam, to dochodzę do wniosku, że często moje decyzje podejmowałam bardziej intuicyjnie. Nie musiałam walczyć tylko poddawałam się biegowi życia i zdarzeń. Nie dmuchałam pod wiatr. Jeśli w coś wierzyłam nie musiałam przekonywać i nakłaniać innych. Wierzę w historię opowiedzianą przez autorkę. To niesamowite ile można dowiedzieć się z jednej książki. Opowiada o życiu, takim prawdziwym, którego każdy z nas powinien doświadczyć.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Do nieba i z powrotem

Do nieba i z powrotem

Poznasz odpowiedzi na pytania, które zadajemy sobie w ciągu życia, takie jak: gdzie jesteśmy przed narodzeniem i dokąd idziemy po śmierci.