Obniżona cena! grupa krwi a odzywianie Powiększ

Grupa krwi a odżywianie

01001085

Autor: Urszula Lemańska

Wydawnictwo Vital

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

21,02 zł

Dieta zgodna z grupą krwi jest dobrym sposobem na poszukiwanie właściwego celu odżywiania, podpowiadającym, na jakie produkty warto zwrócić uwagę, komponując odpowiednią dietę, a jakich lepiej unikać.
Połączenie produktów żywnościowych według grup krwi może dać nam tzw. złoty środek na długie i szczęśliwe życie w pełnym zdrowiu. To wszystko, co jemy i pijemy, staje się składową naszej krwi,a tym samym tworzy nasze uczucia, myśli i świadomość.
Niniejsza książka przedstawia ogólne zasady diety zgodnej z grupą krwi oraz produkty, które są dla danej grupy wskazane, neutralne lub nieodpowiednie. Zawiera również liczne przepisy, które można wykorzystywać na różne sposoby

EAN9788364278105
ISBN978-83-64278-10-5
Rok wydania2016
Numer wydaniaIV
FormatA5
Ilość stron224
Oprawamiękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2008-01-07

O tym, jak ważna jest znajomość własnej grupy krwi, nie tylko w razie wypadku, ale też w codziennym życiu można przekonać się, czytając książkę Urszuli Lemańskiej "Grupa krwi" a odżywianie". Opisuje ona szczegółowo charakterystyczne cechy osób o konkretnych grupach krwi, tworząc listę pokarmów wskazanych i przeciwwskazanych dla poszczególnych osobników. W ten sposób czytelnik może stworzyć odpowiednią dla siebie dietę, która pomoże mu w utrzymaniu dobrej kondycji całego organizmu, co jest tak ważne szczególnie w czasach, gdy narażeni jesteśmy na tyle negatywnych wpływów współczesnej cywilizacji. Dodatkową zaletą książki jest zestaw niezbyt skomplikowanych, lecz jakże wartościowych przepisów, które pozwolą na zastosowanie przedstawionych teorii w codziennym życiu. Lekturę tę polecam wszystkim ceniącym sobie świadome odżywianie i chcącym pozostawać w dobrym zdowiu przez długie lata.

  • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Grupa krwi a odżywianie

Grupa krwi a odżywianie

Niniejsza książka przedstawia ogólne zasady diety zgodnej z grupą krwi oraz produkty, które są dla danej grupy wskazane.