Obniżona cena! Joga, ajurweda, techniki oddechowe Powiększ

Egz. ekspozycyjny - Joga, ajurweda, techniki oddechowe

01556361

Autor: Doron Hanoch

Studio Astropsychologii

The Yoga Lifestyle: Using the Flexitarian Method to Ease Str

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  -50%

  Cena katalogowa:

  49,40 zł

  Nasza cena:

  24,70 zł

  Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.
  Książka jest zbiorem najskuteczniejszych praktyk, które pochodzą ze starożytnych tradycji Wschodu. Autor łączy jogę, ajurwedę, ćwiczenia oddechowe, medytację i odżywianie w pełną metodę fleksitariańską. Jest to elastyczna dieta uwzględniająca najwartościowsze źródła składników odżywczych. Poznasz zasady zdrowego odżywiania będące kombinacją zarówno współczesnych jak i tych starszych: ajurwedyjskiej, zgodnej z grupą krwi, makrobiotycznej, opartej na surowych produktach. Rozszerzeniem programu odżywiania są ćwiczenia oddechowe oraz trening umysłu, które zregenerują Twoje ciało od środka. Propagowane przez niego podejście sprawi, że staniesz się bardziej elastyczny, dzięki czemu łatwiej przystosujesz się do potrzeb i zmian dzisiejszego świata. Uwolnij siłę spokoju.
  EAN
  ISBN978-83-7377-841-2
  Rok wydania2017
  Numer wydania1
  Format16,5 x 24 cm
  Ilość stron384
  Oprawamękka

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Egz. ekspozycyjny - Joga, ajurweda, techniki oddechowe

  Egz. ekspozycyjny - Joga, ajurweda, techniki oddechowe

  Książka jest zbiorem praktyk pochodzących ze starożytnych tradycji Wschodu, która łączy jogę, ajurwedę, ćwiczenia oddechowe, medytację i odżywianie w pełną metodę fleksitariańską.