Obniżona cena! Możesz wyleczyć choroby tarczycy Powiększ

(Ebook) Możesz wyleczyć choroby tarczycy

010011215E

Autor: dr Amy Myers

Vital

24 godziny


  Zobacz książkę 43,13 zł

  Ebook

  -15%

  Cena katalogowa:

  49,40 zł

  Nasza cena:

  41,99 zł

  Prawdziwe znaczenie dziwnych objawów!

   

  Cierpisz na chroniczne zmęczenie? Masz ociężały umysł? Doskwiera Ci bezsenność? A może nie jesteś w stanie zrzucić niepotrzebnych kilogramów? Jeśli wyniki badań zdają się wskazywać, że wszystko jest w porządku, bardzo prawdopodobne, że masz problem z tarczycą. Na związane z nią choroby, w tym niedoczynność, nadczynność i chorobę Hashimoto, cierpi co piąty Polak.

   

  Czy możesz uzdrowić tarczycę?

   

  Tak, to możliwe dzięki przełomowemu programowi opracowanemu przez Autorkę. Dzięki niej dowiesz się, jak naprowadzić lekarza na właściwą diagnozę, o jakie badania go poprosić i co oznaczają ich wyniki. Sam będziesz w stanie dobrać dawkę potrzebnego Ci hormonu oraz uświadomisz sobie rolę jelit, diety, toksyn i stresu w powstawaniu Twoich dolegliwości. Pomocny będzie kompletny czterotygodniowy plan przywracający zdrowie i cofający objawy, które nękały Cię od dłuższego czasu. Całość uzupełniają porady dotyczący właściwej diety, snu, suplementacji, ćwiczeń i zarządzania stresem.


  Zamiast objawów, lecz przyczyny!

  EAN
  ISBN978-83-8168-264-0
  Rok wydania2018
  Rozmiar ebookMOBI-3,8 MB,EPUB-1,4 MB
  Format ebookMOBI,EPUB
  ZabezpieczenieWATERMARK
  Napisz opinię
  Możesz wyleczyć choroby tarczycy

  Możesz wyleczyć choroby tarczycy

  Jesteś zmęczony, nie możesz schudnąć, a wyniki badań są dobre? To może być problem z tarczycą. Na Hashimoto, niedoczynność i nadczynność tarczycy cierpi co 5-ty Polak. Wykorzystaj autorski program i powróć do pełni zdrowia. Zamiast objawów lecz przyczyny!