Tajniki osobowości wpisane w twarz i dłonie Powiększ

Tajniki osobowości wpisane w twarz i dłonie

01001659

Autor: Genowefa Szrajer

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

29,90 zł

Nasza cena:

25,40 zł

Fizjonomika i chirologia, czyli zdolności czytania z twarzy i dłoni, są znane ludzkości od wieków Teraz także i Ty możesz odkryć tajniki tych sztuk. Naucz się poprawnie odczytywać osobowość, pragnienia i zamiary osób z Twojego otoczenia: partnera, przyjaciół, rodziny czy współpracowników na podstawie ich kształtu nosa, ust oczu oraz rozkładu linii papilarnych. W publikacji oprócz licznych przykładów ze zdjęciami znajdziesz interpretację twarzy i dłoni różnych osób oraz poznasz korelacje między tymi częściami ciała. Pomoże Ci to w poznawaniu nowych ludzi oraz łatwiejszym nawiązywaniu kontaktów. Będziesz potrafił odczytywać intencję swoich partnerów biznesowy, co będzie niezwykle pomocne w negocjacjach.

Twarz i dłonie zwierciadłem duszy.

EAN9788373773882
ISBN978-83-7377-388-2
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2011-08-22

Książka ciekawa, w niektórych momentach trochę zbyt pobieżne opisy, mogłoby także być więcej przykładów w postaci zdjęć, choć dla mniej dociekliwych na pewno wystarczająca; mimo to jest bardzo przystępnie napisana, na pewno rozbudza ciekawość i chęć pogłębienia tematu.

  Oceń 
  2010-02-24

  Nie wiedziałam, że czytanie z ludzkiej twarzy może być tak fascynujące. Odkąd przeczytałam książkę Pani Szrajer i Pana Wdowiaka nie mogę obojętnie przejść obok innych ludzi. Przeanalizowałam już twarze swoich znajomych, męża i dzieci, i teraz nawet jadąc autobusem przyglądam się obcym ludziom - oczywiście robię to bardzo dyskretnie;) Książka jest o tyle fajna, że ma bardzo dużo przykładów i zdjęć, więc łatwiej zrozumieć o czym piszą autorzy. Polecam tę książkę wszystkim, bo to świetna zabawa, która niesie za sobą korzyść, bo można przy okazji dowiedzieć się czegoś interesującego lub nowego o ludziach, których wydaje się, że znamy bardzo dobrze:)


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Tajniki osobowości wpisane w twarz i dłonie

   Tajniki osobowości wpisane w twarz i dłonie

   Książka pomaga w odkryciu tajników osobowości otaczających nas ludzi na podstawie analizy wyglądu ich twarzy czy dłoni.