Bransoletka / mala nadgarstkowa (angelit + kryształ górski + serduszko) Powiększ

Bransoletka z serduszkiem (angelit + kryształ górski)

14287009

pH-Import

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  47,00 zł

  Bransoletka z serduszkiem (angelit + kryształ górski)

  Koraliki bransoletki wykonane zostały z angelitu oraz kryształu górskiego. Elementem dekoracyjnym są cztery przekładki z lśniącymi kryształkami oraz miniaturka dwóch anielskich skrzydeł stylizowanych na kształt serca. Miniaturka oraz pozostałe metalowe elementy zostały wykonane ze stopu cynku. Koraliki nawleczone są na bardzo mocną, elastyczną żyłkę jubillerską i łatwo dopasowują się do nadgarstka.
  Angelit:
  Sprzyja życzliwości, delikatności, współczuciu i samopoczuciu. Utwierdza, że aniołowie stróże lub inni pomocnicy są zawsze blisko. Przywraca jasność i siłę, gdy czujesz się niepewnie lub bezbronnie. Na poziomie fizycznym angelit działa chłodząco i pozytywnie wpływa na stany zapalne, równowagę płynów, obrzęki, tarczycę, gardło / szyję, płuca i nerki.
  Średnica koralików:
  8 mm
  Ilość koralików:
  22 sztuki (16 z angelitu + 6 z kryształu górskiego)
  Obwód bransoletki:
  ok. 18 cm
  Uwaga:
  Produkt nie zawiera niklu, ołowiu i kadmu
  O kolorach:
  Odcienie kolorów mogą różnić się od tych na fotografiach. Wpływają na to czynniki zewnętrzne, takie jak specyfika aparatu fotograficznego, oświetlenie, ustawienia wyświetlania na monitorze. Dodatkowo - nie dwóch jednakowych bransoletek, gdyż każda wykonana jest z niepowtarzalnych kamieni.
  EAN8720088294529

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Bransoletka z serduszkiem (angelit + kryształ górski)

  Bransoletka z serduszkiem (angelit + kryształ górski)