Bransoletka anielska (miniaturka Archanioła Michała + drewno + akwamaryn) Powiększ

Bransoletka anielska (miniaturka Archanioła Michała + drewno + akwamaryn)

14287010

pH-Import

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  27,90 zł

  Bransoletka z miniaturką Archanioła Michała

  Koraliki bransoletki wykonane zostały z drewna nasączonego imbirowym zapachem, metalowych elementów dekoracyjnych oraz koralików z akwamarynu. Koraliki nawleczone są na bardzo mocną, elastyczną żyłkę jubilerską, a bransoletka zapinana jest na karabińczyk. Miniaturka Archanioła ma 2,5 cm wysokości, gładki rewers z wygrawerowanym słowem "Mikael". Miniaturka oraz pozostałe metalowe elementy zostały wykonane ze stopu cynku.
  Bransoletka zapakowana jest w ozdobne kartonowe pudełko.
  Archanioł Michał:
  Archanioł Michał czuwa nad Tobą. A może czuwać jeszcze bardziej, jeśli tylko w odpowiednim momencie poprosisz go o wsparcie. Obrońca, doradca, wszechwiedzący i wszechmogący przyjaciel. Możesz już dziś zapewnić sobie jego opiekę, dzięki której zdrowie i życie Twoje i Twoich najbliższych będzie znajdowało się pod protekcją niebios. Jest patronem policjantów, żołnierzy i małych dzieci, a także opiekuje się pielgrzymami i obcymi ludźmi. Archanioł Michał jest ognistym wojownikiem, Księciem Niebiańskiej Armii, która walczy w imię sprawiedliwości. Daje wsparcie wszystkim, którzy znajdują się w strasznym ucisku. Michał jest też dawcą cierpliwości i szczęścia.
  Średnica koralików:
  drewniane - 8 mm, z akwamarynu - 5 mm
  Ilość koralików:
  23 (18 drewniane + 5 akwamaryn)
  Obwód bransoletki:
  ok. 18 cm
  Uwaga:
  Produkt nie zawiera niklu, ołowiu i kadmu
  O kolorach:
  Odcienie kolorów mogą różnić się od tych na fotografiach. Wpływają na to czynniki zewnętrzne, takie jak specyfika aparatu fotograficznego, oświetlenie, ustawienia wyświetlania na monitorze. Dodatkowo - nie dwóch jednakowych bransoletek, gdyż każda wykonana jest z niepowtarzalnych kamieni.
  EAN8719075391464

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Bransoletka anielska (miniaturka Archanioła Michała + drewno + akwamaryn)

  Bransoletka anielska (miniaturka Archanioła Michała + drewno + akwamaryn)