Obniżona cena! Wenus - planeta partnerstwa. Rola bogini miłości w horoskopie Powiększ

(Ebook) Wenus - planeta partnerstwa. Rola bogini miłości w horoskopie

01001984E

Autor: Elżbieta Kłobus

Studio Astropsychologii

24 godziny


  Zobacz książkę 21,53 zł

  Ebook

  -15%

  Cena katalogowa:

  19,90 zł

  Nasza cena:

  16,92 zł

  Pierwsza książka odsłaniająca Wenus w horoskopie i astrologii!

  Autorka pozbawia rzymską boginię miłości jej stereotypowych cech oraz ujawnia prawdziwe znaczenie planety nazwanej jej imieniem. Udowadnia, że Wenus to nie łagodna, zajęta romansami kobieta, ale istota żądna władzy i potrafiąca po nią skutecznie sięgnąć. W związku z tym warto jest dowiedzieć się, jak wpływa ona na horoskop każdego z nas.

  Publikacja opisuje najważniejsze aspekty Wenus i jej oddziaływanie na horoskop. W sposób w pełni obiektywny analizuje zarówno pozytywne, jak i negatywne aspekty tej planety. Znajdziesz tu tranzyty i progresje Wenus oraz jej opis w poszczególnych domach horoskopu. Dowiesz się, jak ją interpretować w horoskopach mundialnych i partnerskich. A przede wszystkim dowiesz się, jak wpływa ona na Twoje relacje, wzmocnisz pozytywne oddziaływania i zminimalizujesz te negatywne. Tak wiele korzyści sprawia, że publikacja ta jest idealna zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych astrologów.

  Poznaj prawdę o Wenus i popraw swoje relacje.

  EAN
  ISBN978-83-7377-743-9
  Rok wydania2015
  Rozmiar ebookEPUB-1,9 MB,MOBI-3,9 MB,PDF-1,6 MB
  Format ebookEPUB,MOBI,PDF
  ZabezpieczenieWATERMARK
  Napisz opinię
  Wenus - planeta partnerstwa. Rola bogini miłości w horoskopie

  Wenus - planeta partnerstwa. Rola bogini miłości w horoskopie

  Znajdziesz tu tranzyty i progresje planety noszące imię bogini miłości oraz opis jej działania w poszczególnych domach horoskopu. Nauczysz się ją interpretować w horoskopach mudialnych i partnerskich. Poznaj prawdę o Wenus i popraw swoje relacje.