Uzdrawiajaca moc Archaniola Rafaela Powiększ

Uzdrawiająca moc Archanioła Rafaela

01555156

Autor: Doreen Virtue

Studio Astropsychologii

The Healing Miracles of Archangel Raphael

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

24,82 zł

Rafael to wszechpotężny obrońca zdrowia i odwieczny przeciwnik wszelkich chorób, dolegliwości i uzależnień. Niezależnie, czy doskwiera Ci drobne schorzenie, czy też przewlekła choroba – on Cię uzdrowi. Wystarczy, że poprosisz o jego wsparcie. Zaopiekuje się Tobą, Twoimi najbliższymi a nawet domowym pupilem. Rafael będzie na Ciebie oddziaływał na różne sposoby. Czy to przez personel medyczny czy też znaki, które pozostawi na Twej drodze. Poznasz również niezawodne modlitwy, które Archanioł z miłością wysłucha i spełni. Każda z nich będzie dostosowana do konkretnego problemu, z jakim nie potrafi sobie poradzić Twoje ciało. Skorzystaj więc z jedynego poradnika służącego do kontaktowania się z najpotężniejszym z uzdrowicieli.

EAN9788373774421
ISBN978-83-7377-442-1
Rok wydania2014
Numer wydaniaII
Format10 x 14
Ilość stron191
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-03-18

WITAM!!! KSIAZKA REWELACJA!!! DR.VIRTUE TO RENOMA NA WYSOKA SKALE.KOBIETA Z NIEBIOS,PRZYSŁAŁA NAM KOLEJNEGO ANIOŁA O POTĘŻNEJ MOCY LECZNICZEJ...MODLITWY,WZYWANIA,HISTORIE... TO CALA TA KSIAŻKA.KAZDA KSIAZKA DOREEN TO KSIAZKA DOŻYWOTNIA DO KTORYCH ZAWSZE BEDZIEMY WRACALI..POLECAM Z CALEGO SERCA!

  Oceń 
  2012-10-01

  książka rewelacyjna tak samo jak autorka i jak ten sklep :) polecam!

   Oceń 
   2010-12-13

   Dopóki nie zaczęłam czytać książek Doreen Virtue, nie miałam pojęcia, że istnieje tak wiele różnych aniołów. Nie miałam także pojęcia, że mają one swoje charakterystyczne cechy i specjalizują się w konkretnych sprawach. Zupełnie jak ludzie. Tyle, że w przeciwieństwie do ludzi ich moc jest nieograniczona i gdy już taki anioł się za coś zabierze, to nie ma bata... musi się udać. A co dopiero powiedzieć, jeśli mówimy o archaniołach. One są przecież dużo potężniejsze niż przeciętny anioł (o ile jakikolwiek anioł może być nazywany „przeciętnym”). Trudno sobie wyobrazić bardziej przydatnego archanioła niż taki, który się zatroszczy o nasz stan zdrowia. A w tym się właśnie specjalizuje tytułowy Rafael. Choć nie jest on najpotężniejszym z archaniołów to jego moc jest bardzo przydatna i trudno by było przecenić jego możliwości pomagania ludziom. Sama zaczęłam kierować do niego swe modły i zaczęłam zauważać, że lekarze coraz rzadziej mają niewątpliwą przyjemność obcowania z moją osobą. I to chyba nie jest przypadek.


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Uzdrawiająca moc Archanioła Rafaela

    Uzdrawiająca moc Archanioła Rafaela

    Rafael to wszechpotężny obrońca zdrowia. Zaopiekuje się Tobą, Twoimi najbliższymi a nawet domowym pupilem.