Figurka ANIOŁA z przesłaniem - Córka

21212064

The Aird Group

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Cena katalogowa:

  99,00 zł

  Nasza cena:

  97,90 zł

  Figurka Anioła z przesłaniem "Córka to ktoś, z kim się śmiejesz, marzysz i kochasz z całego serca"

  Idealny prezent dla przyjaciela, ukochanej osoby lub do dekoracji domu.
  Materiał:
  Metalowe serduszko z cyrkonią z wygrawerowanym przesłaniem w języku angielskim: "A Daughter is someone you laugh with, dream with, and love with all your heart", metalowe skrzydła, figurka z żywicy organicznej.
  Wysokość anioła:
  15,5 cm
  Opakowanie:
  Pakowane w eleganckie pudełko (14,5 x 20,5 x 10,0 cm)
  Przemierzając drogę życia jesteśmy inspirowani przez osoby, które kształtowały i wpływały na naszą przyszłość na różne sposoby. Są to członkowie naszych rodzin, osoby z którymi łączą nas długotrwałe przyjaźnie, i wszyscy inni, których ścieżki splatają się z naszymi, pozostawiając trwałe wrażenia w naszej pamięci i duszy. Są zawsze z nami gdy myślimy o miłości, opiece, współczuciu i zrozumieniu.
  Seria "You Are An Angel" (Jesteś Aniołem) została stworzona, aby oddać uznanie oraz wdzięczność tym szczególnym dla nas osobom. W ten sposób wszystkim dajemy znać, że ludzie ci znacząco i pozytywnie wpływają na życie wokół siebie.
  "You Are An Angel" honoruje te osoby, manifesując ich dobroć, czystość i bezinteresowność. Ich Dusza rozjaśnia ziemię i otaczających ludzi. Są to osoby które prawdziwie kochamy i którym ufamy.
  Ich inspirujących wzorców nigdy nie zapomnimy. W nich wszystkich mieszkają Anioły!
  EAN9316188061391

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Figurka ANIOŁA z przesłaniem - Córka

  Figurka ANIOŁA z przesłaniem - Córka