Obniżona cena! Karty duchowi przwodnicy komplet Powiększ

Karty Duchowi przewodnicy. Jak uzyskać ich pomoc i wsparcie

03555007

Autor: Sonia Choquette

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-15%

Cena katalogowa:

69,60 zł

Nasza cena:

59,16 zł

Posłańcy, uzdrowiciele, nauczyciele, Świetlne Istoty, anioły, archanioły – kim są? To grono przewodników duchowych, którzy pragną nieść Ci pomoc, w każdej sytuacji życiowej. Zaś ta talia 52 kart została opracowana, żeby ułatwić z nimi kontakt. Dodatkowo, dzięki częstemu obcowaniu z kartami rozwiniesz swój szósty zmysł. Każda karta przedstawia wskazówkę, rozwiązanie lub emocję związaną z problemem, o który pytasz oraz opiekuna, który za nią odpowiada, np. karta Dary i odpowiedzialni za nie Przewodnicy Radości. Dołączona do talii instrukcja rozszerza znacznie poszczególnej karty i dostarcza dodatkowych informacji, także na temat przewodnika. Z talii możesz korzystać przynajmniej na trzy sposoby, ale najlepiej potraktować je jako zbiór przesłań pochodzących od Twojego osobistego, duchowego systemu wparcia. Przewodnicy wskażą Ci optymalne rozwiązania każdej sytuacji. To wsparcie, które nigdy Cię nie zawiedzie, bo tylko od Ciebie zależy, czy pozwolisz sobie pomóc. Autorka, Sonia Choquette to znana na całym świecie uzdrowicielka wibracji, nauczycielka duchowa, tytułowana doktor nauk metafizycznych, studiowała na Uniwersytecie w Denver i Sorbonie w Paryżu. Autorka wielu bestsellerów m.in. „Duchowi przewodnicy” oraz wielu talii kart.

EAN
ISBN978-83-7377-415-5
Rok wydania2011
Numer wydaniaI
Formatpudełko 10x14 cm
Ilość stron100
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2011-01-18

Używam tych kart od kilku tygodni i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym, jak cudownie się z nimi pracuje. Jeśli chodzi o współpracę z duchowymi istotami to jestem nowicjuszką w tej dziedzinie. Dlatego wciąż uczę się słuchać moich przewodników duchowych. Kiedy trafiłam na tę talię, stwierdziłam, że będzie dla mnie, jako osoby początkującej wręcz idealna. Zaczynałam od naprawdę prostych pytań, ale przy trudniejszych, karty mnie nie zawodziły i otrzymywałam satysfakcjonującą odpowiedź. Karty przekazują mi wspaniałe wiadomości, a moi przewodnicy przemawiają do mnie cudownymi poradami. Nawiązałam z nimi świetny dialog :) Talię polecam wszystkim, którzy chcą rozmawiać z boskimi, duchowymi istotami.

  • 9 z 9 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2015-10-25

niesamowite

Zaczęłam pracę od kilku nurtujacyh mnie pytań dotyczacych moich wyborów wewnętrznych - odpowiedzi zaskoczyły mnie swoją wnikliwością .Poczułam kontakt z wyższą energią .Naprawdę polecam zwłaszcza osobom nieco zagubionym w sobie lub potrzebujacym rady i pomocy .

  • 3 z 3 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię
Karty Duchowi przewodnicy. Jak uzyskać ich pomoc i wsparcie

Karty Duchowi przewodnicy. Jak uzyskać ich pomoc i wsparcie

Każda karta przedstawia wskazówkę, rozwiązanie lub emocję związaną z problemem, o który pytasz oraz odpowiedzialnego opiekuna, który wskaże najlepsze rozwiązanie.