Karty uzdrawiająca moc archanioła Rafaela + książeczka (Instrukcja)

03001719

Autor: Doreen Virtue

Studio Astropsychologii

Archangel Raphael Healing Oracle Cards: A 44-Card Deck and G

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-25%

Cena katalogowa:

69,60 zł

Nasza cena:

52,20 zł

Jak każdy archanioł, Rafael też ma swoją specjalizację, jest nią zdrowie. Doradza on profesjonalnym i uczącym się uzdrowicielom oraz pomaga wszelkim chorym istotom, zarówno ludziom, jak i zwierzętom.
Porady zdrowotne są bardzo różnorodne: możesz dowiedzieć się, że w diecie jest za dużo kofeiny, że organizm potrzebuje detoksykacji lub że otrzymane wyniki badań musisz skonsultować z innym lekarzem. Ta przepiękna talia to niezastąpione narzędzie do uzyskania pomocy od Rafaela. Oprócz podstawowego znaczenia, każda karta zawiera przepiękny wizerunek Archanioła i modlitwę do niego, a dołączony przewodnik - dodatkowe interpretacje. Z kartami możesz pracować na wiele sposobów, także łączyć z innymi taliami. Rafael obdaruje Cię pomocą i przewodnictwem…

EAN9788373774216
ISBN978-83-7377-421-6
Format10 x 14

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2011-01-17

Dawno tak się nie ucieszyłam z nowego zakupu :) Jestem zachwycona najnowszymi kartami Doreen Virtue. Ktoś mógłby powiedzieć, że nie ma się czym zachwycać, bo przecież tyle "anielskich" talii jest dostępnych na polskim rynku. Jednak dla mnie te karty to wspaniałe odkrycie. Może dlatego, że dotyczą tematu, który jest dla mnie bardzo ważny, a mianowicie zdrowia. Bardzo często dopadają mnie przeróżne drobne dolegliwości, które psują mi nastrój: a to bezsenność, innym razem ból głowy, a kolejnym przejedzenie. Ponieważ jestem przeciwna bezsensownemu stosowaniu środków farmakologicznych porady zawarte w kartach to dla mnie idealne rozwiązanie. Prosząc o pomoc Archanioła Rafaela otrzymuję rady, które są zgodne z moimi przekonaniami, a przede wszystkim są niezwykle skuteczne. Bo uwierzcie mi, że zamiast lekarstw nasennych, lepiej pójść na długi spacer przed snem, a zamiast kolejnych proszków na skołatane nerwy lepszym rozwiązaniem będzie medytacja czy wyciszenie. Muszę napisać to raz jeszcze Kart Archanioła Rafaela to prawdziwa rewelacja!

  • 4 z 4 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2012-10-01

przepiękne karty,wspaniała książka,rewelacyjna autorka,mega szybka dostawa i bomba cena to wszystko w jednym :)

  • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię
Karty uzdrawiająca moc archanioła Rafaela + książeczka (Instrukcja)

Karty uzdrawiająca moc archanioła Rafaela + książeczka (Instrukcja)

Rafael to wszechpotężny obrońca zdrowia i odwieczny przeciwnik wszelkich chorób, dolegliwości i uzależnień. Pozwól aby Cię uzdrowił.