karty archaniola michala ksiazka Powiększ

Karty Archanioła Michała – 44 karty + książka

03555022

Autor: Doreen Virtue

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Nasza cena:

69,60 zł

Doreen Virtue, dobrze znana wśród zainteresowanych astropsychologią, daje Ci możliwość skorzystania z pomocy jednego z najpotężniejszych anielskich przedstawicieli – Archanioła Michała. Wykorzystaj te karty duchowe i ich pozytywną energię, by nawiązać kontakt z osobistym obrońcą. Poproś go o anielską opiekę i wsparcie, radę lub po prostu podziękuj za okazane łaski. Od spraw błahych po te, które zadecydują o Twojej przyszłości. Uzyskanie jego wstawiennictwa ułatwią Ci modlitwy i sentencje na nich zawarte. Dołączona instrukcja zapewni Ci pewną i nieomylną interpretację słów wszechmogącego Archanioła. Dzięki pięknej szacie graficznej będziesz mógł nawiązać z nim kontakt w sposób wyjątkowo przyjemny. Karty Archanioła Michała otoczą Cię niezwykłą ochroną, zapewnią anielską opiekę i wsparcie.

EAN
ISBN978-83-7377-451-3
Rok wydania2018
Numer wydaniaIII
Format9 x 12,5 cm
Ilość stron128
Oprawapudełko

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2012-08-22

Karty sa piekne!!! sama tworczosc Doreen V.jest czyms nie do opisania!Stworzyla piekne karty dla wszystkich ktorzy chca uzyskac trafne odpowiedzi i podpowiedzi od Archaniola Michala! Powiem ze sa one trafne ! Polecam wszystkim zainteresowanym Aniolami!

 • 4 z 4 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2012-08-19

"Karty Archanioła Michała" to już moje drugie spotkanie z twórczością Doreen Virtue, które okazało się być równie fascynujące i wyjątkowe. Tym razem autorka przekazuje nam karty jednego z najpotężniejszych Aniołów, który gotów jest nam pomóc w każdej chwili i w każdej sytuacji. Jeżeli czujesz się zagubiony i pragniesz poznać odpowiedź na dręczące cię pytanie wystarczy, że zapytasz o to Archanioła, a on wskaże ci właściwą drogę. Pozycja „Karty Archanioła Michała” to doskonały sposób na skontaktowanie się z Nim. Przy ich pomocy Archanioł Michał daje ci niezbędne wskazówki, które ułatwią dokonanie wyboru i zrozumienie swoich potrzeb, jak również życiowego celu. Talia znów zachwyca swoją piękną oprawą graficzną; w oczy od razu rzuca się staranność, z jaką tworzono poszczególne karty. Na każdej z nich znajdują się "rady", swoiste drogowskazy od Archanioła Michała. Gdybyśmy mieli problem ze słownym wyrażeniem naszych próśb, pod spodem umieszczono także specjalną modlitwę, która odzwierciedla konkretną kartę :) Jeżeli zaś chodzi o ich interpretację, pani Virtue wszystko skrupulatnie objaśniła w dołączonej książeczce, co z pewnością ułatwi odczytanie talii :) "Karty Archanioła Michała" to wymarzona pozycja dla tych, którzy pragną skontaktować się z Aniołem i odnaleźć właściwą ścieżkę. Polecam ją również osobom zainteresowanym taką tematyką, gdyż warto zaopatrzyć się we własną talię tak wspaniałych kart :))

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2012-05-19

świetne karty i świetny podręcznik do kart.....zresztą Doreen Virtue jest rewelacyjna pod tym względem.Super promocje w sklepie, łatwość zamawiania i szybka dostawa.Polecam. :)

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2010-10-08

Niewiarygodne, ale te karty są realną oceną naszej rzeczywistości, czy się nam to podoba, czy nie. Wskazówka dotycząca mojego bycia i realizacji w życiu zaskoczyła mnie tak ogromnie, że w chwili obecnej nie mam już żadnych wątpliwości. Zdumiewająco prosto Archanioł Michał opowiedział mi o celu mojego życia, zabawne i niesamowite jest to, że mój cel realizuje się w moim życiu jako pasja!!! Teraz tylko krok do przodu i nic nie stanie mi na przeszkodzie w realizacji celu, który jednocześnie jest moją pasją. Zawsze marzyłam o takiej realizacji siebie i swego zadania, pewnie jak wielu z nas zabłąkanych w chaosie szarej, zabieganej i niewrażliwej rzeczywistości. Czy mogłabym opisać lepiej swoje zadowolenie??? Pewnie tak, lecz wolę "krótko zwięźle i na temat".

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2010-09-02

Śmiem twierdzić, że to najbardziej praktyczne karty dostępne na polskim rynku. Każda z nich jest opatrzona przesłaniem od tytułowego Archanioła a pod spodem znajduje się modlitwa do tego wielkiego obrońcy człowieka, którą może wypowiedzieć osoba, która wyciągnęła kartę by wzmocnić anielski wpływ lub podziękować za uczynione dobro. Do tego dochodzi jak zwykle wspaniała grafika, która jest dodatkowo wzmocniona kunsztownymi złoceniami na obrzeżach każdej z kart. Jednym słowem - kawał dobrej roboty. Jeśli dodamy do tego fakt, że do książek dołączona jest instrukcja rozwijająca tematykę zawartą na każdej z kart, otrzymamy coś, obok czego nikt nie powinien przejść obojętnie. Chyba, że uważasz, ze nie potrzebujesz anielskiego wsparcia. Ja potrzebuję.


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Karty Archanioła Michała – 44 karty + książka

  Karty Archanioła Michała – 44 karty + książka

  Autorka daje Ci możliwość skorzystania z pomocy jednego z najpotężniejszych anielskich przedstawicieli – Archanioła Michała.