Obniżona cena! Księga magii praktycznej. Rytuały i zaklęcia z Księgi Ceni do skutecznej ochrony i osiągania swoich celów Powiększ

(Ebook) Księga magii praktycznej. Rytuały i zaklęcia z Księgi Ceni do skutecznej ochrony i osiągania swoich celów

010011567E

Autor: Brittany Nightshade

Studio Astropsychologii

24 godziny


  Zobacz książkę 25,55 zł

  Ebook

  -15%

  Cena katalogowa:

  34,30 zł

  Nasza cena:

  29,16 zł

   

  Czy współczesna magia praktyczna może być tak prosta jak zapalenie świecy lub kadzidła? Tak! Z Księgą Cieni tej doświadczonej czarownicy przekonasz się, jak możesz wykorzystać te pradawne tradycje we współczesnym życiu do osiągnięcia swoich celów. Z pomocą Autorki przygotujesz napój lub rytuał ochronny, kąpiel z afrodyzjakiem, rzucisz zaklęcie miłosne. W książce znajdziesz opis praktyk uzdrawiających nie tylko z choroby, ale również relacje z bliskimi. To nieprawda, że magię mogą praktykować tylko wtajemniczone osoby, posiadające odpowiedni dar. Z zaklęć i rytuałów przygotowanych przez Autorkę z łatwością mogą skorzystać także początkujący. Magia praktyczna do wykorzystania każdego dnia.

  EAN
  ISBN978-83-8171-468-6
  Rok wydania2020
  Rozmiar ebookPDF-2,7 MB,MOBI-14,7 MB,EPUB-6,4 MB
  Format ebookPDF,MOBI,EPUB
  ZabezpieczenieWATERMARK
  Napisz opinię
  Księga magii praktycznej. Rytuały i zaklęcia z Księgi Ceni do skutecznej ochrony i osiągania swoich celów

  Księga magii praktycznej. Rytuały i zaklęcia z Księgi Ceni do skutecznej ochrony i osiągania swoich celów

  Magia nie musi być tajemnicza i dostępna tylko dla wybranych. Dzięki książce Wydawnictwa Studio Astropsychologii dowiesz się, jak wykorzystać magię praktyczną w swoim życiu. Poznaj skuteczne rytuały i zaklęcia, które pomogą Ci osiągnąć upragnione cele.