Okulary korekcyjne bezsoczewkowe (ajurwedyjskie) damskie + etui

08042002

JAGANATH

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Cena katalogowa:

  109,00 zł

  Nasza cena:

  78,00 zł

  Okulary niesoczewkowe (ajurwedyjskie)

  Przed wprowadzeniem na rynek w 1996 roku, okulary zostały pozytywnie ocenione przez Katedrę i Klinikę Chorób Oczu Akademii Medycznej w Warszawie, ul. Lindleya 2 (obecnie Uniwersytet Medyczny w Warszawie). Na tej podstawie okulary uzyskały wpis do rejestru w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych i Środków Biobójczych w Warszawie ul. Ząbkowska 41 pod numerem PL/DR 020866 i nazwą "okulary korekcyjne, niesoczewkowe" w 2010 roku.

  Do czego służą okulary ajurwedyjskie?
  Okulary firmy JAGANATH służą do rehabilitacji wzroku. Opracowano je w oparciu o zalecenia ajurwedy. Ajurweda to staroindyjska nauka obejmującą wiedzę z zakresu fizjologii, biologii, botaniki, zielarstwa, chirurgii, itp.
  Firma Jaganath zaleca używanie okularów niesoczewkowych w celu ożywienia naturalnych funkcji oka osobom stale noszącym okulary soczewkowe.
  Polecamy również nasze okulary na stany pooperacyjne oczu.
  Pierwsze efekty noszenia okularów:
  O rewelacyjnych właściwościach naszych okularów można przekonać się już po pierwszym założeniu - ostrość widzenia ewidentnie poprawia się.
  Zalecania do noszenia:
  Okulary niesoczewkowe są uniwersalne tzn, leczą skutecznie różnego rodzaju wady widzenia przez stymulację naturalnych funkcji oka w zależności od indywidualnych potrzeb danej osoby.
  Jak używać okularów multiprzesłonowych?
  Noszenie okularów multiprzesłonowych jest dla oczu zupełnie nowym doświadczeniem, w związku z tym, tuż po założeniu oko musi przyzwyczaić się przez dłuższą chwilę do patrzenia w inny sposób, poprzez małe otworki. Należy przyzwyczaić się do nowego sposobu patrzenia. Na początku zaleca się krótkotrwałe używanie okularów ze stopniowym wydłużaniem czasu używania. Należy eksperymentować z okularami tak, aby jak najlepiej dostosować je do swoich możliwości widzenia.

  Na co dzień osoby z krótkowzrocznością powinny używać okularów do patrzenia na rzeczy odległe np. podczas spacerów, a osoby dalekowzroczne potrzebują stosować je do czytania, pisania itp. W poszczególnych przypadkach wad widzenia należy eksperymentować z okularami, żeby dostosowywać je do swojego sposobu widzenia.
  Stosowanie okularów w stanach pooperacyjnych wymaga szczególnej uwagi pacjenta, żeby nie nadużywać możliwości oczu.
  Stany pooperacyjne oczu:
  Okulary wielootworkowe mają zastosowanie w stanach pooperacyjnych zmniejszając ruchliwość oczu, działają one w szerokim zakresie dioptrii ( plus i minus) co ułatwia widzenie pacjentom. Dodatkową zaletą używania tych okularów po operacjach jest zmniejszenie ilości światła docierającego do oczu.
  W jaki sposób okulary korygują wadę wzroku?:
  Okulary wielootworkowe nie pomniejszają ani nie powiększają widzianego obrazu, korygują jednak wady widzenia i dlatego obraz postrzegamy ostrzej. Ten efekt jest najważniejszy. Główną cechą okularów jest fakt, że korygują zarówno krótkowzroczność jak i dalekowzroczność oraz inne wady widzenia. Jednak sposób ćwiczenia oczu jest jednak inny we wszystkich tych przypadkach.
  Przeciwwskazania:
  Ze względu na ograniczenie pola widzenia nie należy stosować okularów do pracy na stanowiskach o zwiększonym ryzyku wystąpienia wypadku np.: stanowiska pracy wyposażone w tokarki, frezarki, piły ,szlifierki itp.
  Bezwzględnie nie należy stosować okularów wielootworkowych w czasie prowadzenia pojazdów mechanicznych!
  Zamówienia:
  Dostępne są dwa kolory oprawek - szare i brązowe.
  Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie konkretnego wariantu.
  EAN2017660016485

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Okulary korekcyjne bezsoczewkowe (ajurwedyjskie) damskie + etui

  Okulary korekcyjne bezsoczewkowe (ajurwedyjskie) damskie + etui