Kadzielniczka FAIRY FLOW do kadzidełek stożkowych Backflow (przepływ zwrotny)

17289004

Neme_SIS

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


  Nasza cena:

  105,00 zł

  Kadzielniczka Backflow FAIRY FLOW

  Kadzielniczka typu Backflow, czyli dedykowana do kadzidełek stożkowych z przepływem zwrotnym (również w specyfikacji Backflow). Kadzielniczka FAIRY FLOW wykonana jest z wysokiej jakości żywicy. Kadzielniczka posiada szare, przypominające skałę wykończenie na której siedzi rozmarzona wróżka w czarnej sukni, z czarnymi skrzydłami. Wróżce w jej rozmyślaniach towarzyszy czarny smok. Umieszczając kadzidełko stożkowe z przepływem zwrotnym na górnej półce skalnej, po kilku minutach zaobserwujemy spływający niczym wodospad dym, który wyżłobienimi w skale delikatnie opada pod stopy Wróżki.

  Kadzielniczka oprócz przyjemnego zapachu z tlącego się kadzidła, gwarantuje również niezapomniane doznania wizualne. Kadzielniczka wykonana została z żywicy, z dbałością o najmniejsze detale. Świetnie sprawdzi się w Twoim domu czy biurze, ale może posłużyć także jako prezent.
  Materiał:
  Żywica
  Wymiary:
  19 x 11 x 11 cm (wysokość x szerokość x głębokość)
  Waga :
  660 g
  O kolorach:
  Zdjęcia przedstawiają rzeczywiste przedmioty, niemniej odcienie kolorów mogą różnić się od tych na fotografiach. Wpływają na to czynniki zewnętrzne, takie jak specyfika aparatu fotograficznego, oświetlenie, ustawienia wyświetlania na monitorze.
  EAN801269096021

  Polecamy również

  Napisz opinię
  Kadzielniczka FAIRY FLOW do kadzidełek stożkowych Backflow (przepływ zwrotny)

  Kadzielniczka FAIRY FLOW do kadzidełek stożkowych Backflow (przepływ zwrotny)