Obniżona cena! Dusza kobiety. Ego mężczyzny Powiększ

(Ebook) Dusza kobiety. Ego mężczyzny

01001654E

Autor: Elżbieta Liszewska

Studio Astropsychologii

24 godziny


  -15%

  Cena katalogowa:

  24,20 zł

  Nasza cena:

  20,57 zł

  Kobieta i jej... dusza. Niezwykła opowieść, której bohaterka – Hania pragnie miłości, tolerancji, szczęścia i spełnienia. Zastanawiasz się, czy możesz być postacią z tej opowieści? A czy zależy Ci na tym, by pokochać  siebie  i  swoje  życie...?

  Niesamowita historia o kobiecie i mężczyźnie, dzięki której dowiesz się jak być wyrozumiałym dla drugiej strony i jednocześnie nie zaniedbywać siebie. Czasami warto spojrzeć na świat oczyma drugiej osoby.

  Mężczyzna i jego... ego. To nieustanna, wewnętrzna walka, problem z podejmowaniem decyzji, działanie pod wpływem emocji i obawa przed wyrażaniem uczuć. Odkryj tajemnicę Krzysztofa, który stanął w obliczu pewnych wyborów ale podjął nie zawsze łatwą pracę nad sobą. Co z tego wyniknie?
  Historia ta uczy jak żyć w partnerstwie i dostrzegać potrzeby drugiej osoby, a także jak żyć zgodnie ze sobą i ciągle się rozwijać.

  Jedna historia, dwa punkty widzenia.
  Zwierciadło, w którym możesz zobaczyć swoje życie.

  EAN
  ISBN978-83-7377-637-1
  Rok wydania2010
  Rozmiar ebookEPUB-656,1 KB,MOBI-1,6 MB
  Format ebookEPUB,MOBI
  ZabezpieczenieWATERMARK
  Napisz opinię
  Dusza kobiety. Ego mężczyzny

  Dusza kobiety. Ego mężczyzny

  Kobieta i mężczyzna i ich zupełnie różne patrzenie na świat. Niesamowita historia, dzięki której dowiesz się jak być wsparciem dla drugiej strony i jednocześnie nie zaniedbywać siebie. Czasami warto spojrzeć na świat oczyma drugiej osoby.