Mo esz czyni cuda Powiększ

Możesz czynić cuda. Od drobnych zmian do wielkich sukcesów

01557072

Autor: Gabrielle Bernstein

Studio Astropsychologii

May Cause Miracles: A 40-Day Guidebook of Subtle Shifts for Radical Change and Unlimited Happiness

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Według bestsellerowej Autorki New York Timesa cudem jest każda zmiana sposobu negatywnego sposobu myślenia. Ty również możesz świadomie czynić małe zmiany prowadzące w konsekwencji do cudownych życiowych przełomów. Wystarczy, że zastosujesz plan odrzucenia strachu i przyzwolenia sobie na wdzięczność, przebaczenie i miłość. Doprowadzi Cię to do przeżywania zapierającego dech w piersiach życia przepełnionego dobrobytem, akceptacją, docenianiem i szczęściem. Dzięki opracowanemu przez Autorkę programowi odmiany sposobu myślenia zaczniesz generować prawdziwe cuda we wszystkich sferach swojego życia. Poprawisz związki, kwestie finansowe, sposób postrzegania własnego ciała oraz samoocenę. Pomożesz nie tylko sobie, ale i innym ludziom. Ty też możesz zostać cudotwórcą!

EAN9788373776500
ISBN978-83-7377-650-0
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron272
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-06-26

Jesteś cudotwórcą swojego życia!


Chcąc dokonać w swoim życiu zmian musimy poradzić sobie ze strachem, na którym budowane są nasze wzorce zachowań. Pozbycie się go „jest pierwszym krokiem do ich odrzucenia”. Oprócz tego potrzebne są kluczowe składniki prowadzące do życia przepełnionego dobrobytem, akceptacją, wdzięcznością i szczęściem. Autorka opracowała program Cudów, który rozpisała na 6 tygodni. Jego celem jest odrzucenie strachu i przyzwolenia sobie na wdzięczność, przebaczenie i miłość. Każdy z nich poświęcony jest innej sferze naszego życia.
Poszczególne etapy zawierają ćwiczenia pomagające przeprogramować umysł w postaci afirmacji i wprowadzenia nowych przekonań życiowych. Na początku autorka wyposaża nas w potrzebne narzędzia: medytację, dzienniczek, umiejętność samokontroli, świadomego podejścia i harmonogram działań. Kolejne sześć tygodni zostało opisane krok po kroku, dzień po dniu, prowadząc przez poszczególne stopnie poznania i nauki zwalczania ego w różnych sferach naszego życia.
Przejście całego programu z pewnością wymaga czasu i trudno na etapie czytania osądzić jego efektywność. Jest to poradnik, który na pewno ułatwia pracę nad sobą i pomaga zrozumieć w jaki sposób możemy dokonać zmian w swoim życiu.
Recenzja pochodzi z mojego bloga: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/06/100-mozesz-czynic-cuda.html

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-04-03

Czy wiesz, że masz potencjał niezbędny do zostania cudotwórcą?

Dobrze przeczytałeś – do Ciebie mówię. Skąd to wiem? Ponieważ ja również go posiadam. Podobnie jak wszyscy w moim i Twoim otoczeniu. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę z jego istnienia. Na szczęście książka Gabrielle Bernstein otwiera wszystkim oczy i ujawnia moc, której dotychczas większość z nas była zupełnie nieświadoma. Do Ciebie należy decyzja, czy z tej potęgi skorzystasz.


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Możesz czynić cuda. Od drobnych zmian do wielkich sukcesów

  Możesz czynić cuda. Od drobnych zmian do wielkich sukcesów

  Ty też możesz zostać cudotwórcą!