Idź zawsze do przodu . Życiowa mądrość starego Indianina Powiększ

Idź zawsze do przodu . Życiowa mądrość starego Indianina

01555133

Autor: Joseph M. Marshall III

Studio Astropsychologii

Keep Going. The Art of Perseverance

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

24,90 zł

Autor, to świetny gawędziarz i doskonały mówca motywacyjny. W tej książce opisuje, jak po śmierci ojca, jako młody mężczyzna, udał się do swojego dziadka w poszukiwaniu pocieszenia. Stary mędrzec – Indianin z plemienia Lakota, w oparciu o swoją życiową mądrość wyjaśnił mu sekrety dotyczące życia i pojawiających się w nim trudności. Teraz ta indiańska wielopokoleniowa tradycja została doskonale zaadaptowana do potrzeb współczesnego człowieka. Dowiesz się z niej, jaki jest sens cierpienia i dlaczego życie stawia przed Tobą różne przeszkody. Zawarte w publikacji przesłania pomogą Ci wyrwać się z marazmu i dostrzec szansę na lepsze jutro. Idealna lektura dla każdego bez względu na wiek czy doświadczenia życiowe. Napełnij swoje serce mądrością, a umysł zrozumieniem.

EAN
ISBN978-83-7377-653-1
Rok wydania2014
Numer wydania1
Format12 x 16,5 cm
Ilość stron168
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-05-13

Życiowe mądrości

Ta pozycja została napisana bardzo prostym i przyjemnym językiem. Przyznaję, że nieco inaczej ją sobie wyobrażałam – a dokładniej wiedzę z niej płynącą. Liczyłam na coś, co bardziej poruszy moje serce i ducha, ale wynika to zapewne z tego, że to, co Starzy Jastrząb stara się przekazać swojemu wnukowi jest mi już w znacznym stopniu znane. Jednak wiem, że są na świecie osoby, które wciąż poszukują swojej ścieżki i kogoś, kto wskaże im drogę. Chwytają się wielu rzeczy, aby w końcu znaleźć tę odpowiednią, a takie książki dają im do myślenia, motywują i pobudzają. Z tego właśnie powodu polecam tę pozycję, bo porusza wyobraźnię i każdy może z niej wynieść coś istotnego dla siebie.

http://www.sheti-shetani.blogspot.com/p/blog-page.html

  Oceń 
  2014-04-22

  Niezwykle pouczająca

  Ta książka jest bardzo pouczająca. Zawiera przesłania, które trafiają zarówno do dorosłego jak i do dziecka. Proste zasady i prawdy, przypowieści i nauki o życiu. Pokazują jak powinno się żyć w zgodzie z samym sobą, nie poddawać się, nie załamywać, tylko iść zawsze do przodu, nie oglądając się wstecz. Zaakceptować innych i zdarzenia takimi jakie są, pomagać sobie nawzajem w każdej sytuacji. Książka podnosząca na duchu i dająca wiarę na przyszłość.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Idź zawsze do przodu . Życiowa mądrość starego Indianina

   Idź zawsze do przodu . Życiowa mądrość starego Indianina

   Zawarte w publikacji przesłania pomogą Ci wyrwać się z marazmu i dostrzec szansę na lepsze jutro.