Kosmiczna spirala Powiększ

Kosmiczna spirala. Przekazywanie wiedzy za pośrednictwem DNA

01555221

Autor: Jeremy Narby

Studio Astropsychologii

The Cosmic Serpent: DNA and the Origins of Knowledge

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Autor połączył wiedzę peruwiańskich Indian, mitologię i szamanizm z najnowszymi odkryciami biologii molekularnej i neurologii, by odkryć zaskakujące fakty. Okazało się, że wiedza naszych przodków jest zapisana w kodzie DNA. W tej przełomowej publikacji Autor udowadnia, że struktura kodu genetycznego i kształt podwójnej helisy były znane ludom starożytnym na stulecia przed ich odkryciem przez współczesną naukę. Co więcej, zarówno DNA, jak i zapisane w nim informacje na poziomie komórkowym posiada świadomość. A zdolność podwójnej helisy do emitowania biofotonów potwierdza zdolności człowieka do komunikacji z duchami zmarłych. Możesz wykorzystać tę wiedzę, dla głębszego zrozumienia swojego zdrowia i rozwoju osobistego, oraz odkrycia nowych perspektyw na szczęście. Odkoduj spiralę DNA – poznaj prawdę.

 

EAN9788373776494
ISBN978-83-7377-649-4
Rok wydania2014
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron272
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2014-04-03

Bo są na tym świecie rzeczy...

Często mnie zadziwia bezmiar ludzkiej niewiedzy i łączonej z nią ignorancji wymieszanej z pychą. Przed wielu laty nikt nie uważał, by stosowne byłoby dezynfekowanie narzędzi chirurgicznych, a koncepcja istnienia niewidocznych dla ludzkiego oka komórek byłaby uznana za herezję. Dzisiaj nadal jesteśmy zamknięci na nowe odkrycia i wierzymy, że wiemy wszystko podczas gdy naprawdę nie wiemy niemal nic. Kiedy pojawia się taka książka, część osób od razu uznaje ją za paranaukowe wymysły i się od zawartych w niej tez odżegnuje. Robią to zapewne ci sami ludzie, którzy żyjąc kilka stuleci wcześniej planowaliby spalić na stosie Mikołaja Kopernika. Jak dla mnie ta publikacja stanowi przełom zarówno w nauce jak i podejściu do istoty życia każdego z nas. Polecam ją wszystkim z otwartymi umysłami.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-07-09

DNA i szamanizm

Książka napisana lekkim językiem w stylu narracji autobiograficznej, to zapis działań i dociekań autora. Podążamy z nim jego tropem i sposobem myślenia, poszukiwań. To sprawia, że czyta się ją jak dobrą sensacyjną powieść. Fakty naukowe przeplatają się z mistycyzmem, mitologią i osobistymi doświadczeniami autora. Publikacja uzupełniona jest rysunkami oraz obszernymi przypisami znajdującymi się na końcu książki. Jeremy Narby wykorzystał materiał jaki zebrał w czasie swojego pobytu wśród Indian, w tym  rozmowy z szamanem Carlosem Perezem Shumą oraz prace różnych znanych autorytetów, badających sprawę roślin halucynogennych, a także zajmujących się biologią molekularną, neurologią. Zagadnienie DNA od wielu lat intryguje naukowców i do końca nie jest to temat poznany. Narby odkrył, że symbolika węża obecna w wielu kulturach i kształt podwójnej elipsy DNA ma ze sobą wiele wspólnego...
http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/07/104-kosmiczna-spirala.html

  Oceń 
  2014-10-30

  Wężowe DNA?

  Jeremy Narby na pewno stworzył coś niepowtarzalnego i jego książka zasługuje na uwagę. To kolejna pozycja o odkrywaniu prawdy, dzięki której sami zaczynami otwierać nasz umysł na nowe doświadczenia i uruchamia się w nas umiejętność kojarzenia faktów. Pojawia się ta myśl „No tak, to faktycznie ma sens i związek”, widzimy powiązanie ze sobą rzeczy, na które normalnie zapewne nie zwrócilibyśmy uwagi. „Kosmiczna spirala” to pozycja ciekawa, którą czyta się bardzo przyjemnie i bez najmniejszych problemów. Polecam!

  http://www.sheti-shetani.blogspot.com/p/blog-page.html


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Kosmiczna spirala. Przekazywanie wiedzy za pośrednictwem DNA

   Kosmiczna spirala. Przekazywanie wiedzy za pośrednictwem DNA

   Autor połączył wiedzę pochodzącą od peruwiańskich Indian, mitologię i szamanizm z najnowszymi odkryciami biologii molekularnej i neurologii