Równowaga Twoich hormonów. Równowaga Twojego życia Powiększ
EAN9788373776487
ISBN978-83-7377-648-7
Rok wydania2014
Numer wydania1
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron432
Oprawamiękka

Równowaga Twoich hormonów. Równowaga Twojego życia

01001915

Autor: dr Claudia Welch

Studio Astropsychologii

Balance Your Hormones, Balance Your Life: Achieving Optimal

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Rozpocznij swoje uzdrawianie od prostej gimnastyki, wartościowych posiłków, a przede wszystkim od zmiany nastawienia do otoczenia.

Więcej informacji

Tego produktu brak w magazynie

Do przechowalni

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 37 punktów lojalnościowych.


Cena katalogowa:

44,40 zł

Oszczędzasz:

6,70 zł

Cena internetowa:

37,70 zł

Opis

Istnieją dwa typy hormonów, które mają wpływ na zdrowie kobiet: hormony stresu i hormony płciowe. Właściwy ich balans daje dużo energii, głębszy sen, zdrowsze cykle menstruacyjne, szczęśliwsze usposobienie, łatwiejszą menopauzę, silniejsze serce, mocniejsze kości i dużo więcej. Autorka, Claudia Welch jest lekarzem, a w swojej praktyce łączy Tradycyjną Medycynę Chińską, Ajurwedę i naukę Zachodu aby naświetlić problemy zdrowotne kobiet poprzez działanie hormonów. Prezentuje dietę, ćwiczenia oraz styl życia, który pomaga wyzbyć się przyczyn chorób związanych z nieprawidłową gospodarką hormonalną. Rozpocznij swoje uzdrawianie od prostej gimnastyki, wartościowych posiłków, a przede wszystkim od zmiany nastawienia do otoczenia. Osiągnij harmonię ciała i życia.

Pobierz fragment

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-09-15

Równowaga Twoich hormonów. Równowaga Twojego życia

http://jezyna122.blogspot.com/2014/09/rownowaga-twoich-hormonow-rownowaga.html

  Oceń 
  2014-09-05

  Ujarzmij hormony

  Książka dr Claudii Welch jest naprawdę dobrą i konkretną pozycją, przeznaczoną typowo dla kobiet. Chwilami podchodziłam do niej z przymrużeniem oka, bo wyznaję zasadę, że co za dużo to niezdrowo i czasami trzeba dać ciału „coś złego”, żeby się nie rozleniwiło i miało siłę do walki. Rady podawane przez autorkę są proste, temu zaprzeczyć nie można, ale odczułam wrażenie, że chwilami pani Welch przesadzała, dlatego polecam czytać tę pozycję z otwartym umysłem i wynieść z niej tyle, ile potrzebujemy – odpowiednio dostosować to do siebie i się tego trzymać. Książka z pewnością pomaga w zrozumieniu gospodarki hormonalnej i jej wpływu na całe ciało, a co za tym idzie życie. Metody zaczerpnięte z TMC (Tradycyjna Medycyna Chińska) i Ajurwedy z pewnością okażą się pomocne w równoważeniu burzy hormonów i uważam, że każda z pań znajdzie tutaj coś dla siebie –nie trzeba przecież całkowicie zmieniać swojego stylu życia, kierowanie się krok po kroczku radami, które uznamy za słuszne też przyniesie efekty.

  Cała rec: http://www.sheti-shetani.blogspot.com/p/blog-page.html

   Oceń 
   2014-04-28

   Ważna rola hormonów

   Książka została skierowana do kobiet w każdym wieku, będących na różnych etapach życiowych. Zwraca uwagę, że w dzisiejszym świecie ciągle jesteśmy zagonione, poruszamy się między domem a pracą, realizujemy swoje ambicje zawodowe, przebywamy w środowisku dla nas nieprzyjaznym, nie mając czasu na zadbanie o swoje zdrowie. Stres, mało odpoczynku, szybkie jedzenie, zbyt uboga dieta powoduje brak równowagi hormonalnej, czego efektem jest ogólne zmęczenie, bezsenność, zszarpane nerwy, nadwrażliwość, emocjonalność, a to z kolei prowadzi do pogorszenia zdrowia. Ciało daje nam znać, że coś jest nie tak lecz nie umiemy go słuchać, bagatelizujemy pierwsze objawy i pędzimy dalej. „Nie mamy czasu” zwolnić, gdyż uważamy, że bez nas świat sobie nie poradzi. Zauważamy to dopiero, gdy choroba zmusza nas do zatrzymania się, ale wtedy jest już za późno. Dlatego warto wiedzieć co zrobić, by nie dopuścić do takiego stanu.

   całość na moim blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/04/91-rownowaga-twoich-hormonow.html

    Oceń 
    2014-03-12

    Zadbajmy o siebie.

    Żyjemy w ciągłym biegu i usprawiedliwiamy się, że inni przecież żyją tak samo. Praca, dom, dzieci, a gdzie czas dla siebie? Ja też jestem tak samo ważna jak inni. Wreszcie muszę wziąć te słowa do serca. Ponieważ mam problemy z hormonami tarczycy, a terapię lekami bardzo źle znoszę, szukam alternatywy. Wreszcie znalazłam ją w tej książce. Oczywiście nie zmienię wszystkiego z dnia na dzień. Zawsze jest dobry czas aby zacząć zmiany. A ja zaczynam od diety i ćwiczeń.


     + więcej opini - mniej opini

     Napisz opinię

     Napisz opinię

     Równowaga Twoich hormonów. Równowaga Twojego życia

     Równowaga Twoich hormonów. Równowaga Twojego życia

     Rozpocznij swoje uzdrawianie od prostej gimnastyki, wartościowych posiłków, a przede wszystkim od zmiany nastawienia do otoczenia.

     W pakiecie taniej

     Brak tej pozycji na stanie.

     Specjalnie dla Ciebie proponujemy: