Rozwiń w sobie mózg Buddy. Proste ćwiczenia, wielkie korzyści Powiększ

Rozwiń w sobie mózg Buddy. Proste ćwiczenia, wielkie korzyści

01555103

Autor: dr Rick Hanson

Studio Astropsychologii

Just One Thing: Developing a Buddha Brain One Simple Practic

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

29,20 zł

Autor, neuropsycholog, nauczyciel medytacji oraz współautor bestselleru „Mózg Buddy”, prezentuje zbiór prostych ćwiczeń, z pomocą których rozwiniesz możliwości swojego mózgu. Od teraz będzie on funkcjonował jak mózg Buddy, jednego z najbardziej oświeconych ludzi w historii. Wystarczy tylko jedno krótkie ćwiczenie dziennie by Twój mózg zwiększył zdolność regeneracji oraz uodpornił się na szkodliwe czynniki. Dzięki temu uchronisz się przed stresem, poprawisz nastrój oraz odnajdziesz emocjonalną równowagę. Rozwiniesz także umiejętność koncentracji, jasnego myślenia, radzenia sobie z uczuciami. Rozpoczniesz proces osobistej przemiany. Z łatwością pozbędziesz się zazdrości, nienawiści, lęku, a zastąpisz je zadowoleniem, spokojem i miłością. Duże zmiany zaczynają się od małych kroków.

EAN 9788373776265
ISBN 978-83-7377-626-5
Rok wydania 2014
Numer wydania 1
Format 14,5 x 20,5 cm
Ilość stron 216
Oprawa miękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2014-04-03

Nauka Życia

To książka, którą ciągle powinno się mieć pod ręką, by zaglądać do niej w razie potrzeby. Może ona stać cię instrukcją na życie, podpowiedzią jak uczynić je szczęśliwszym, bogatszym i satysfakcjonującym. Autor pobudza w czytelniku chęć zmiany, pokazując, że nie jest to takie trudne. To instruktaż na całe życie. Wystarczy wola działania, wprowadzenia nieraz drobnych korekt w zachowaniu, myśleniu, by spełniać swoje pragnienia i czuć się spełnionym.

Cała recenzja na moim blogu: http://ezo-ksiazki.blogspot.com/2014/04/83-rozwin-w-sobie-mozg-buddy.html

  • 0 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2014-03-03

Uwierz we własne siły

Ta książka zawiera proste i praktyczne ćwiczenia, które potrafią czynić cuda. Mam wrażenie, że dzięki nim uporządkowałem całe życie. Pomogły mi w planowaniu całego dnia. Jetem zdecydowanie bardziej zorganizowany. Czasami trudno oprzeć się emocjom ale teraz, gdy codziennie poświęcam chwilę na wyciszenie, nie brakuje mi cierpliwości ani w pracy ani w domu. Przestałem się buntować za każdym razem, gdy spotyka mnie coś, czego nie przewidziałem. A najciekawsze jest poczucie, że mam dużo czasu. Spróbuj.


+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię

Rozwiń w sobie mózg Buddy. Proste ćwiczenia, wielkie korzyści

Rozwiń w sobie mózg Buddy. Proste ćwiczenia, wielkie korzyści

Autor, prezentuje zbiór prostych ćwiczeń, z pomocą których rozwiniesz możliwości swojego mózgu.