Kocham Podlasie Powiększ

Kocham Podlasie

01001869

Autor: Adam Falkowski

INSTYTUT WYDAWNICZY KREATOR

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie

Ocena 

Cena katalogowa:

39,90 zł

Nasza cena:

33,90 zł

Podlasie niejedno ma imię. To naturalne piękno krajobrazu, w którym przetrwały odrębności kulturowe, wsie nie zamieniły się w sypialnie miast. Wpisane w geny, wyśpiewane, wymodlone, wymarzone. Tak właśnie prezentowane przez obiecującego fotografa młodego pokolenia - Adama Falkowskiego.
Dzięki jego cudnym zdjęciom zamieszczonym w albumie, możesz zachwycać się pięknem przyrody Podlasia, cieszyć się z bogactwa cerkwi, kościołów, meczetów i synagog. Możesz uczestniczyć w wielu świętach, m.in. prawosławnym Święcie Chrztu Pańskiego i katolickim Bożym Ciele. Poznać wiele sanktuariów, świętych źródełek, miejsc przyciągających pielgrzymów. Odwiedzić „prawosławną Częstochowę” – Grabarkę.
Przenieś się w świat magii Podlasia i pokochaj te strony.
EAN9788373440630
ISBN978-83-7344-063-0
Oprawatwarda

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2013-07-15

Dzięki temu albumowi na nowo odkryłam wiele ciekawych miejsc Podlasia. Od lat mieszkam na tej Ziemi i wstyd się przyznać, ale o istnieniu niektórych miejscowości nawet nie słyszałam. Zdjęcia są przepiękne, kolorowe, zróżnicowane, uchwycone o różnej porze roku - po prostu cudne. Nie dziwię się autorowi, że kocha Podlasie. Ja dzięki niemu również je pokochałam. Zapraszam na Podlasie. Przenieś się w świat magii Podlasia i tak jak autor pokochaj te strony.

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Kocham Podlasie

  Kocham Podlasie

  Dzięki wspaniałym fotografiom prezentowanym w albumie przeniesiesz się w świat magii Podlasia i pokochasz te strony.

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 20,00 zł 31,00 zł W magazynie

   Książka ta systematyzuje obecną wiedzę na temat zagadkowej istoty, która jednoczy w sobie cechy zwierzęce i ludzkie. W popularnej literaturze jest ona nazywana śnieżnym człowiekiem lub yeti. Systematyzacji i analizy zgromadzonego na ten temat materiału autor dokonał w duchu kryptobiologii, dziedziny wprowadzającej tajemnicze zjawiska biologii w krąg wiedzy naukowej. Kryptobiologia odwołuje się między innymi do osiągnięć historii, matematyki i kryminologii śnieżny człowiek jest przez tę dyscyplinę nauki traktowany jako zwykły i istniejący...

   20,00 zł 31,00 zł
   Promocja
   W magazynie
  • 24,30 zł W magazynie

   Historia czterech pokoleń pewnej amerykańskiej rodziny, historia dążenia do osiągnięcia oświecenia duchowego i piękna opowieść o miłości na tle gwałtownych przemian zachodzących na świecie. Losy bohaterów przeplatają się z losami trzech boskich wcieleń, tzw. awatarów, których świadkami pojawienia stały się i staną wkrótce współczesne Indie - Shirdi Sai Baby, Sathyi Sai Baby i Premy Sai. Wraz z kolejnymi inkarnacjami, bohaterowie stopniowo odkrywają boskość w sobie.

   24,30 zł
   W magazynie
  • 24,70 zł 49,40 zł -50% W magazynie

   Egzemplarz ekspozycyjny - może mieć lekkie uszkodzenia (np. zarysowanie, otarcie okładki, zagięty róg, ślad po cenie), ale merytorycznie jest pełnowartościowy.O wyjątkowości tej publikacji może świadczyć fakt, że bardzo wiele miejsca poświęcono w niej życiu codziennemu dawnych Podlasian. Ponadto ukazano gospodarkę, politykę i wątki społeczne zmieniające się na przestrzeni wieków. Nie zapomniano także o ewolucji życia kulturalnego.Kolorowe zdjęcia ilustrują dawną świetność, jak i najważniejsze wydarzenia ze...

   24,70 zł 49,40 zł -50%
   Promocja
   W magazynie