Obniżona cena! astrologia komplet tomy i viii Powiększ

Astrologia komplet tomy I-VIII

01001537

Autor: Krystyna Konaszewska-Rymarkiewicz

Studio Astropsychologii

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

199,90 zł

Nasza cena:

143,93 zł

Ośmiotomowy podręcznik astrologii to źródło kompletnej, bezcennej wiedzy na temat tej dziedziny. Poszczególne tomy wyczerpująco omawiają najważniejsze działy astrologii, zaczynając od analizy horoskopu urodzeniowego, niezbędnego dla osiągnięcia większej świadomości samego siebie, poprzez astrologię porównawczą, dającą obraz Twoich relacji z innymi i tranzyty, które pozwalają wyznaczyć korzystne dla Twoich działań okresy. Tom traktujący o progresjach i dyrekcjach planet to pomocne narzędzie osiągania sukcesu. Dzięki podręcznikowi astromedycyny dowiesz się również, jakie choroby czekają na Ciebie i Twoich bliskich i jakie skuteczne metody leczenia możesz wybrać. Astrologia harmoniczna z kolei da Ci świadomość porządku i cyklu życiowego, w którym się aktualnie znajdujesz. Jedyne takie kompendium!

EAN9788373773226
ISBN978-83-7377-322-6
Rok wydania2008
Numer wydaniaII
Format14,5 x 20,5 cm
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2009-04-14

To jest bardzo obszerna lektura i na pewno dogłębnie wyczerpująca temat. Dla mnie najbardziej przysłużył się tom V ?Solariusz, lunariusz?. Dzięki niemu potrafię sama zinterpretować swój roczny i miesięczny horoskop. Nie potrzebuję już sięgać po horoskopy zawarte w czasopismach, czy też na portalach internetowych.

  • 3 z 3 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2011-02-10

witam wszystkich!! recenzja po przeczytaniu ksiazek, ale chcialabym pochwalic sklep internetowy za niezwloczna przesylke, jestem taka szczesliwa ze mam juz ksiazki i moge w koncu zajac sie czyms co kocham. DZIEKUJE, DZIEKUJE ZE JESTESCIE, DZIEKUJE ZE MOGE Z WAMI BYC:) POZDRAWIAM SERDECZNIE, ZRECENZUJE NAPEWNO NIEBAWEM.

  • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

+ więcej opini - mniej opini

Napisz opinię

Napisz opinię
Astrologia komplet tomy I-VIII

Astrologia komplet tomy I-VIII

Komplet wyjątkowych podręczników astrologicznych składający się z ośmiu tomów, opisujących działy współczesnej astrologii.

TAGI: