Obniżona cena! doswiadczenia poza cialem Powiększ

Doświadczenia poza ciałem. Nowatorskie techniki podróży astralnych

01558048

Autor: Graham Nicholls

Studio Astropsychologii

Navigating the Out-of-Body Experience: Radical New Technique

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

-49%

Cena katalogowa:

39,90 zł

Nasza cena:

20,35 zł

Interesujesz się parapsychologią? Temat out-of-body experience, inaczej OOBE, cię fascynuje? Chciałbyś poznać dowody na to, że podróże astralne są możliwe? To książka dla ciebie! Autor, ekspert w dziedzinie szeroko pojętego rozwoju duchowego, ma za sobą setki doświadczeń poza ciałem. W tej książce dostarcza precyzyjnych i praktycznych wskazówek o technikach i sposobów na to, jak wyjść z ciała. Doświadczenia poza ciałem, także te podczas snu, mogą umożliwić dostęp do innych poziomów rzeczywistości. Mogą także prowadzić do zmiany sposobu postrzegania otoczenia i zrozumienia świata, szerszego otwarcia umysłu. A także sprzyjać doznaniom dotychczas zarezerwowanym dla mistyków. A rozważania o świadomości, kontakt z duszą pogłębią twoją duchowość. Czas na podróż Twojego życia!

EAN9788373775756
ISBN978-83-7377-575-6
Rok wydania2013
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron280
Oprawamiękka

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-05-22

Książek o OOBE jest na rynku polskim i zagranicznym całkiem sporo, a każda z nich zazwyczaj posiada w sobie dokładnie to samo. Znane wszystkim techniki, rady i wskazówki. A co powiecie na całkowicie nowe i innowacyjne podejście, o którym jeszcze nie słyszeliście?
Książka Graham’a Nicholls’a właśnie taka jest, a przynajmniej dla mnie. „Doświadczenia poza ciałem. Nowatorskie techniki podróży astralnych” przyciągnęły mnie samym tytułem, ponieważ uwielbiam tę tematykę i nie mogłam przejść obojętnie obok kolejnej pozycji na ten temat. Bałam się jednak, że nie dowiem się już nic nowego, że to będzie powtórka tego, co już wiem. Jakże się myliłam! Ta książka wniosła wiele nowego do mojej wiedzy i uświadomiła mi sporo ważnych rzeczy, które przydadzą się na pewno nie tylko w samych doświadczeniach poza ciałem, ale także w normalnym życiu.
Czy jest to poradnik? W pewnym stopniu tak, ale w sumie myślę, że to jedno słowo, to za mało żeby opisać tę książkę. To jest coś znacznie więcej niż zwykły poradnik o tym, jak podróżować astralnie. Dzięki tej pozycji będziecie mogli stworzyć swój indywidualny program, który będzie dostosowany do waszej osobowości. Zmienicie całkowicie swoje przekonania odnośnie OOBE, pokonacie lęki, poznacie trochę faktów naukowych z tej dziedziny, rozszerzycie swój umysł i postrzeganie, poczytacie trochę o sceptykach, nauczycie się uzdrawiać za pomocą tych doświadczeń, a autor przekona Was również, że ciało fizyczne jest tutaj równie ważne. Sporo tego, jak na jedną książkę, prawda? A pomyślcie sobie, że ja i tak nie wymieniłam wszystkiego, co w niej znajdziecie.
Bardzo podobał mi się styl pisania pana Nicholls’a, gdyż wszystko było bardzo klarowne i zrozumiałe, a przy okazji działało na mnie motywująco. Myślę, że nawet osoba początkująca nie będzie miała żadnych problemów, gdy sięgnie po tę lekturę, a co więcej! Rozpocznie swoją przygodę z OOBE w całkowicie odmienny sposób niż zapewne zrobiła to większość ludzi, ponieważ podejście autora jest naprawdę innowacyjne i nigdy się z takimi metodami nie spotkałam. Sporo informacji, dawka motywacji, jasny przekaz – te cechy z pewnością charakteryzują tę książkę.
Jestem naprawdę bardzo zadowolona z owej lektury i z pewnością sięgnę po nią jeszcze nie raz, żeby wszystko sobie przyswoić dokładniej. Godna uwagi i warta przeczytania, nawet dla kogoś, kto myśli, że wie o OOBE już wszystko. Historie o doświadczeniach autora również działają na plus, bo dzięki temu lepiej go poznajemy i odbieramy. Przyznam szczerze, że to jedna z lepszych książek na ten temat, które czytałam i polecam z całego serca!

  Oceń 
  2013-04-22

  Jednych przerażają, innych intrygują. Nie ma jednak osoby, która by nie była nimi zafascynowana. O czym mowa? O podróżach astralnych zwanych gdzieniegdzie Oobe. Czym są, czy są niebezpieczne i jak je u siebie wywołać? O tym w tej książce opowiada człowiek, który doświadczył już setki podobnych wędrówek. Sprawdziłem jego porady na sobie i teraz podróżuję dalej niż ktokolwiek z moich znajomych. I jest to cudowne!


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Doświadczenia poza ciałem. Nowatorskie techniki podróży astralnych

   Doświadczenia poza ciałem. Nowatorskie techniki podróży astralnych

   Autor przedstawia różnorodne metody służące wywoływaniu w pełni bezpiecznych doświadczeń poza ciałem.