Obniżona cena! Liczby życia - co numerologia mówi o tobie i innych Powiększ

Liczby życia - co numerologia mówi o tobie i innych

01001681

Autor: Violetta Kuklińska-Woźny

Studio Astropsychologii

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

28,30 zł

Czy istnieje związek pomiędzy karmą a numerologią? Co numerologia może powiedzieć o etapie ewolucji, na jakim znajduje się Twoja dusza? Jakie cele życiowe, przemiany, szanse i zagrożenia wynikają z Twojej daty urodzenia? Poznaj swą drogę życiową wykorzystując do tego liczby związane z Twoją datą narodzin. Naucz się wykorzystywać tę wiedzę do wspierania własnego rozwoju i konsekwentnego doskonalenia swych umiejętności.
Jesteś wyjątkową osobą i z każdym dniem zmieniasz się w oparciu o liczby, które kreują Twoje „JA”. Wszyscy wokół także funkcjonują według podobnych zasad. Poznaj ich prawdziwe ja i dobierz do swego otoczenia osoby podobne do Ciebie. Liczby Cię bowiem nigdy nie zawiodą.
EAN9788373774056
ISBN978-83-7377-405-6
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2010-08-17

Opowiem wam pewną historię. W liceum miałam koleżankę w klasie. Wszyscy się z niej nabijali a ona ciągle brała ogon pod siebie i nigdy nikomu się nie odgryzała. To jeszcze bardziej motywowało atakujących i krok po kroku coraz więcej na nią wsiadało. Ostatecznie każdy z niej się naigrawał. Ja nie byłam inna. Byłam zadowolona, że należę do tej popularnej, silnej grupy. Że w stadzie nic mi nie grozi. Że to ja się śmieję, a nie ze mnie się śmieją. W klasie maturalnej (po 3 latach jeżdżenia po tej dziewczynie) porozmawiałam z nią kilkakrotnie i zrozumiałam swój błąd. Była ona bowiem nieśmiałą osobą o anielskim sercu. Miała problemy w domu i stąd się pewnie brała jej niepewność. Poszła na studia na ten sam kierunek co ja. Obie się zaprzyjaźniłyśmy, a Anka z dala od domu odżyła. Stała się bardzo lubiana przez wszystkich wokół. I do dziś jesteśmy przyjaciółkami choć od studiów minął już rok. Tymczasem kontakt z królami życia z liceum urwał się momentalnie. Czemu to pisze przy książce o numerologii? Gdybym wtedy przeanalizowała wszystkich numerologicznie, od razu bym wiedziała, z kim warto trzymać. Intuicja czy zmysły mogą nas okłamać. Liczby nie.

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2012-12-07

Numerologia to szeroka wiedza duchowa, dzięki której możesz poznać zarówno siebie jak i innych, swoją prawdziwą naturę, swoje zalety i wady. Nauka ta pomaga pokonywać trudności, zrozumieć otaczających nas ludzi, dotrzeć do swojej podświadomości. Każdy z nas przychodząc na świat niesie ze sobą bagaż z poprzednich wcieleń, określony pierwiastek zachowań, predyspozycje. To ważny moment naszego życia, który umiejscawia nas w konkretnym miejscu i czasie. Data urodzenia to nie tylko zbiór przypisanych nam liczb ale też baza wielu informacji. To ona określa naszą osobowość, podpowiada jaką rolę mamy do spełnienia, jaki zawód jest dla nas najlepszy, z jakimi talentami się urodziliśmy i jak możemy je wykorzystać. Numerologia ułatwia też poznanie drugiego człowieka.
Czy zastanawiałeś się dlaczego z jednymi osobami nawiązujesz bardzo szybko kontakt, od pierwszego spotkania masz wrażenie, że znacie się od dawna, a do innych czujesz niechęć, trudno Ci znaleźć z nimi porozumienie? Gdzie tkwi przyczyna takich zachowań? Jaki jest związek pomiędzy Twoją karmą a datą Twych narodzin? Jakie powinny być Twoje cele życiowe? Co jest dla ciebie ważne i dlaczego nie jesteś w stanie porozumieć się z partnerem? Co Cię czeka w przyszłości – najbliższej i tej dalszej? Te i inne zależności zrozumiesz po zapoznaniu się z książką Violetty Kuklińskiej – Woźny pt. „Liczby Życia”.
Violetta Kuklińska - Woźny – urodziła się i mieszka w Świdnicy. Od wielu lat pasjonuje się parapsychologią a szczególnie numerologią. „Liczby życia” to trzecia z kolei jej książka poświęcona tej dziedzinie. Pierwsza z nich pt. „Cykle numerologiczne” poświęcona była dziewięciu etapom życiowym człowieka. Druga –. pt. „Coś więcej niż liczby” łączyła ze sobą numerologię i psychologię. Natomiast „Liczby Życia” przedstawiają zależności między numerologią i karmicznymi powiązaniami między tym co było a tym co jest i co będzie.
Dla numerologii nie ma rzeczy niemożliwych. Znając datę urodzenia spotkanej osoby poznasz jej prawdziwe oblicze, łatwo rozszyfrujesz fałsz w zachowaniu każdego, będziesz mógł zrozumieć zachowania ludzi z Twojego otoczenia. Natomiast poznając swoją drogę życiową, poszczególne cykle opisane przez autorkę dla każdej wibracji, łatwiej będzie Ci zrozumieć dlaczego doświadczasz takich właśnie wydarzeń, czego możesz spodziewać się w przyszłości, jaką rolę masz do wypełnienia, poznasz siebie, swoje wnętrze i cel obecnego wcielenia, by Twoja dusza mogła zrealizować swoje zadanie.
Autorka przekazuje szeroką wiedzę, dzięki której w nowy sposób spojrzysz na siebie, swoje życie, znajomych, przyjaciół. Dzięki tej książce zaczniesz żyć z pasją, docenisz swoje dary, które otrzymałeś od wszechświata w momencie narodzin, zaczniesz żyć zgodnie ze swoim przeznaczeniem, poznasz prawdziwego siebie jak i wszystkich ze swego otoczenia oraz zrozumiesz dlaczego się spotkaliście. Numerologia będzie Twoim osobistym wskaźnikiem mówiącym jasno i wyraźnie, czego możesz się spodziewać po każdej napotkanej osobie ale i po sobie.

http://www.wewnetrzne-swiatlo.orangespace.pl


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Liczby życia - co numerologia mówi o tobie i innych

  Liczby życia - co numerologia mówi o tobie i innych

  Dzięki innowacyjnemu powiązaniu numerologii z karmą odkryjesz nie tylko to, kim jesteś, ale także kim możesz się stać.

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 58,80 zł W magazynie

   Już starożytni Pitagorejczycy uważali liczbę za zasadę organizującą porządek wszechświata. Wiedzieli, że wykorzystując jej moc, można opisać wszystko - tak dzieje całej planety, jak i pojedynczej jednostki. Teraz ta wiedza może stać się także i Twoim udziałem! Autor po raz kolejny wtajemnicza nas w arkana Numerologii - nauki, dzięki której nie tylko obliczysz swój indywidualny wzór życia i określisz współrzędne swej egzystencji na życiowym rozstaju dróg, ale będziesz też mógł aktywnie kształtować...

   58,80 zł
   W magazynie
  • 48,96 zł 68,00 zł -28% W magazynie

   O tym, że numerologia jest pełnoprawną nauką wiedzą np. w Indiach, bo tam właśnie wykłada się ją na uniwersytetach. Natomiast ta książka daje doskonały wykład jak zastosować tę pradawną wiedzę, by skutecznie uporządkować chaos w Twoim życiu. Data narodzin to pierwsza symboliczna kombinacja liczb, która ma wpływ na dalsze życie człowieka, firmy, organizacji czy państwa. Dzięki matematycznym wyliczeniom i astrologii stworzysz własny portret numerologiczny. Dowiesz się kto będzie najlepszym pracodawcą i kiedy odniesiesz zawodowy sukces. Pozwoli...

   48,96 zł 68,00 zł -28%
   Promocja
   W magazynie
  • 31,97 zł 44,40 zł -28% W magazynie

   Żyjemy szybko, w dobie stale rozwijającej się elektroniki i Internetu. Czy w tym zabieganym świecie jest miejsce dla aniołów, duchowość i duchowy rozwój? Tak! Istoty z nieba są obecne także w twoim życiu. Czy zdarza ci się ciągle widzieć te same liczby? To aniołowie chcą ci przekazać wiadomość. Kyle Gray, ekspert od kontaktów z aniołami i medium korzystający z channelingu, prezentuje w tej książce anielskie liczby od 0 do 999, a także sekwencje liczb. Wyjaśnia, co boscy posłańcy chcą ci powiedzieć poprzez numerologię. Książkę możesz również...

   31,97 zł 44,40 zł -28%
   Promocja
   W magazynie