Obniżona cena! jasnowidzenie w interpretacji kart tarota Powiększ

Jasnowidzenie w interpretacji kart Tarota

01001714

Autor: Piotr Gońciarz

Studio Astropsychologii

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

19,10 zł

Nasza cena:

13,75 zł

Wolna wola czy ślepy los? Co popycha Cię do podejmowania decyzji w różnych życiowych sytuacjach? Czy, gdybyś kierował się szóstym zmysłem i intuicją Twoje życie byłoby prostsze? Dzięki tej wyjątkowej publikacji możesz spróbować! Autor odkrywa w niej tajemnice parapsychologii i wskazuje najlepsze metody rozwoju umiejętności jasnowidzenia. Znajdziesz tu sprawdzone techniki, które z łatwością zastosujesz do praktycznego czytania kart Tarota. Jednak, co cenniejsze, rozwiniesz w sobie czucie wewnętrzne i zdolności postrzegania pozazmysłowego. Są one niezwykle skutecznym narzędziem wspierającym Cię w życiu osobistym i niezastąpionym w odczytywaniu wróżb z kart Tarota. Dlatego też, zarówno aspirujący jak i bardziej doświadczeni tarociści znajdą w tym wyjątkowym przewodniku wskazówki dla siebie. Mając otwarty umysł, na to co nieznane i subtelne, spojrzysz na życie z zupełnie nowej perspektywy.

EAN9788373774162
ISBN978-83-7377-416-2
Rok wydania2010
Numer wydaniaI
Format10 x 14
Ilość stron120
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2012-10-01

fajna książka! polecam!

  Oceń 
  2010-12-10

  Pytano mnie kiedyś, czy wierzę w przeznaczenie. No, nie wiem. Właściwie to walałabym wierzyć w to, że mam w sobie moc zmiany. Bo gdyby zdać się tylko na kaprysy losu, to wszelkie działanie można by odłożyć na bok. Czytam tę książkę i rozważam co byłoby lepsze. Zacytuję jedno zdanie z książki: „Los to karty, które dostaliśmy w określonym rozdaniu (naszym życiu) a wolna wola to sposób, w jaki je rozgrywamy”. A więc dostajemy coś z czym możemy działać… hmm Do przemyślenia.
  Spodobało mi się to, że autor nie narzuca swojego zdania ex cathedra a opowiada o tarocie i intuicji w sposób wrażliwy. Najbardziej wiarygodne są te prawdy, które wypowiedziane są szczerze i z serca. Polecam wszystkim wrażliwcom i nie tylko.


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Jasnowidzenie w interpretacji kart Tarota

   Jasnowidzenie w interpretacji kart Tarota

   Książka zawiera wiele ćwiczeń rozwijających widzenie wewnętrzne, odkrywa tajemnice parapsychologii.

   Brak tej pozycji na stanie.

   Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

   • 24,70 zł 34,30 zł -28% W magazynie

    Wolna wola czy ślepy los? Co popycha Cię do podejmowania decyzji w różnych życiowych sytuacjach? Czy, gdybyś kierował się szóstym zmysłem i intuicją Twoje życie byłoby prostsze? Dzięki tej wyjątkowej publikacji możesz spróbować! Autor odkrywa w niej tajemnice parapsychologii, w tym sztuki jasnowidzenia i wskazuje najlepsze metody rozwoju osobistego. Znajdziesz tu sprawdzone techniki, które z łatwością zastosujesz do pracy z kartami Tarota. Jednak, co cenniejsze, rozwiniesz w sobie czucie wewnętrzne i zdolności postrzegania pozazmysłowego. Są...

    24,70 zł 34,30 zł -28%
    Promocja
    W magazynie