Pokochaj swoje życie. Nauka skutecznych afirmacji z Louise Hay Powiększ

Pokochaj swoje życie. Nauka skutecznych afirmacji z Louise Hay

01001711

Autor: Louise L. Hay

Studio Astropsychologii

Experience Your Good Now!: Learning to Use Affirmations

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

34,30 zł

Nasza cena:

29,20 zł

Louise Hay afirmacjami wprowadziła wiele dobra do swojego życia. Dziś ma ponad osiemdziesiąt lat i jest szczęśliwa w absolutnie każdym aspekcie swojego życia. Z każdym dniem życie przynosi jej też nowe niespodzianki i nowe powody do satysfakcji. Niezależnie, czy mówimy o zdrowiu, stanie konta, wieku, miłości czy byciu kreatywnym - odpowiednie afirmacje sprawią, że nie będziesz się musiał tym przejmować, a o doskonały stan danego aspektu życia zatroszczy się wszechpotężny Wszechświat. Ty musisz tylko złożyć odpowiednie zamówienie. Dołączona przez Autorkę płyta CD pozwoli Ci wsłuchiwać się w jej rady oraz przykładowe afirmacje także podczas jazdy samochodem lub chwili relaksu. Czy nie uważasz, że zasługujesz na życie, które byś mógł w pełni pokochać?

EAN9788373774711
ISBN 978-83-7377-471-1
Rok wydania2019
Numer wydania5
Format14,5 x 16,5 cm
Ilość stron128
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2013-04-18

"Pokochaj swoje życie" to zbiór afirmacji na każdy temat. Do tej pory myślałam, że afirmacje to fałsz, wmawianie sobie czegoś, jednak przecież każde nasze przyzwyczajenie, każda zaleta i wada, wszystko co lubimy i czego nienawidzimy, co nas denerwuje, czego się boimy, to nic innego jak myśli, które kiedyś przyszły nam do głowy i które zatrzymaliśmy jako"cechy charakteru". Dlaczego więc teraz nie nauczyć się nowych, dobrych myśli, które również staną się naszymi przyzwyczajeniami? Super książka, polecam!
ciszaczasija.blogspot.com

  Oceń 
  2011-02-21

  Wkurza teściowa? Dzieci hałasują? Samochód znowu ma awarię? A może nastrój niszczą Ci nawracające hemoroidy? Nieważne! Louise L. Hay udowadnia, ze możesz kochać swoje życie! W nagrodę dostaniesz życie w wersji de luxe.

   Oceń 
   2010-12-09

   Od lat czekałam na nową pozycję Louise Hay. Wiedziałam, że będzie to coś przełomowego. Coś, co będzie miało potencjał konieczny do odmienienia życia milionów ludzi. Nie zawiodłam się. Po raz pierwszy spotkałam się z książką, która tak bardzo dopasuje temat afirmacji do czytelnika. Nie czułam, że czytam coś, co jest napisane dla tysięcy innych osób. Czułam, że to jest idealne dla mnie. Zapewne wynikało to z faktu, że Louise podzieliła afirmacje na tematy, spośród których każdy wybierze coś dla siebie. Miłość, praca, pieniądze, zdrowie. Do wyboru, do koloru. Którą ze sfer życia pragniesz poprawić jako pierwszą?


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Pokochaj swoje życie. Nauka skutecznych afirmacji z Louise Hay

    Pokochaj swoje życie. Nauka skutecznych afirmacji z Louise Hay

    Dzięki tej książce i dołączonej płycie CD nauczysz się afirmować tylko to, co będzie dla Ciebie korzystne.