Oczyszczanie świadomości Powiększ

Oczyszczanie świadomości

01555004

Autor: Debbie Ford

Studio Astropsychologii

The 21-Day Consciousness Cleanse: A Breakthrough Program for

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

33,40 zł

Jeśli czujesz, że nie zawsze jesteś w stanie cieszyć się z życia, być może cierpisz z powodu własnej świadomości. W tej sytuacji nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko ją... oczyścić. Najlepszy sposób na dokonanie tego zdradzi Ci hit bestsellerowej autorki New York Timesa. Dzięki niemu pozbędziesz się brzemienia cierpień i urazów, które wpływały na Twój sposób postrzegania świata. Program oczyszczania świadomości opisany w tej publikacji pozwoli Ci także skoncentrować się na własnym wnętrzu i oderwać myśli od tego, co Cię otacza i może rozpraszać. Skorzystasz z darów przeszłości, posiądziesz moc teraźniejszości i dostrzeżesz światło, jakie oferuje Ci przyszłość. Cały proces oczyszczania świadomości trwa tylko 3 tygodnie, a przyniesie korzyści na długie lata.

EAN9788373774919
ISBN978-83-7377-491-9
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2011-09-29

Debbie Ford to postać w Polsce nadal mało znana, a w USA już wręcz kultowa. Uznawana jest za jednego z najwybitniejszych psychologów i znakomitą specjalistkę od ludzkiej duszy. Nic dziwnego, że współpracuje z takimi sławami jak Deepak Chopra czy Marianne Williamson. I podobnie jak pozostałe dwie wymienione przeze mnie osoby jest bestsellerowym Autorem New York Timesa. Dzięki tej książce z pewnością zrobi się jednak o Pani Ford bardzo głośno. Wskazuje ona bowiem, jak w 3 tygodnie oczyścić swoją świadomość i pozbyć się karbu przeszłych niepowodzeń, traum i urazów. Bez kosztownych terapii i bez skomplikowanych rytuałów. Jeszcze nigdy 3 tygodnie nie zmieniły aż tak wiele.

  • 0 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.

Napisz opinię

Napisz opinię
Oczyszczanie świadomości

Oczyszczanie świadomości

Program oczyszczania świadomości pozwoli Ci skoncentrować się na własnym wnętrzu i oderwać myśli od tego, co Cię otacza i rozprasza.