Obniżona cena! Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych Powiększ

Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych

01001797

Autor: Aryan Goehling

Studio Astropsychologii

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie

Ocena 

-28%

Cena katalogowa:

29,20 zł

Nasza cena:

21,02 zł

By poznać swoją przyszłość nie musisz już wybierać się do wróżki. Sam będziesz ją w stanie przewidzieć dzięki tej publikacji. Ten praktyczny poradnik nauczy Cię tego zawodu byś mógł go w pełni samodzielnie i profesjonalnie wykonywać. Uzyskasz wiele wskazówek na temat rozkładów kart i ich interpretacji. Dowiesz się jak urządzić gabinet i oczyścić jego aurę. Jaką wybrać talię oraz odpowiednie talizmany i amulety ochronne. Jeśli natomiast uznasz, że za wcześnie na samodzielne stawianie kart możesz udać się do wróżki. Dzięki temu poradnikowi poznasz sposoby na rozpoznanie osób godnych zaufania i unikanie szarlatanów. Dowiesz się na co zwrócić uwagę i jak przygotować się na taką wizytę, by wyjść z niej zadowolonym i usatysfakcjonowanym. Twoja przyszłość jest w kartach. Czas ją poznać!

EAN9788373775268
ISBN978-83-7377-526-8
Oprawamiękka

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2012-12-07

Aryan Goehling mimo młodego wieku jest doświadczonym wróżbitą i jasnowidzem o ogromnej wiedzy ezoterycznej, którą w przystępny sposób przekazuje w swojej najnowszej książce. Jest on również redaktorem i koordynatorem darmowej gazetki ezoterycznej pt. „Biuletyn Ogrodu Nadziei”, która jest efektem współpracy z gdyńskim ośrodkiem „Ogród Nadziei” Wandy Prager. Tak pisze on o sobie: na swojej stronie http://www.wrozbitaaryangoehling.pl „Zdolności jasnowidzące posiadam od urodzenia, ale moje dzieciństwo nie należało z tego powodu do najłatwiejszych. W mojej rodzinie nikt nie posiadał tego typu zdolności. Nie mogłem spytać się dlaczego widzę rzeczy, których inni nie dostrzegają... Dopiero, kiedy wychowywałem się w rodzinie zastępczej u znanej łódzkiej wróżki, to właśnie ona podpowiedziała mi jak mógłbym wykorzystać moje zdolności dla dobra innych ludzi. Wtedy właśnie zaczęła się moja przygoda ze zgłębianiem wiedzy ezoterycznej tj: bioenergoterapia, uzdrawianie, regresing, numerologia, magia, huna, tarot i szeroko pojęta parapsychologia.”
Na rynku pojawiło się wiele książek o kartach klasycznych i z pewnością każda z nich wnosi cenną wiedzę. Książka Aryan’a Goehling’a jest nieco inna. Zawiera opisy kart od Asów do Siódemek. Są one krótkie, rzeczowe, podkreślające charakter danej karty. Autor przejrzyście przedstawia powiązania między poszczególnymi kartami a także ich znaczenie w zależności od tego jak ułożą się one w rozkładzie na przykład: na co wskazują trzy Asy, gdy w rozkładzie ułożą się ukośnie albo co oznaczają cztery Walety gdy uformują krzyż? Poradnik jest bogaty w wiele praktycznych porad. Znajdziesz w nim ciekawe rozkłady, które pomogą w uzyskaniu odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie a także szybką ściągę podstawowych znaczeń. Nauczysz się jak odczytać czas w kartach, jak określić zdrowie, jak powróżyć sobie w wieczór andrzejkowy, jak określić gdzie spotkasz swoją miłość, jak będzie wyglądać twój przyszły partner (- ka) a nawet na jaką literę będzie zaczynało się imię ukochanego (-ej)?
Za pomocą kart klasycznych rozwiniesz w sobie zdolność jasnowidzenia i wykorzystasz ją w życiu. Dowiesz się jak odróżnić dobrą wróżkę od złej, na co zwrócić uwagę szukając takiej osoby, jak przygotować się do wizyty. Jeśli jednak sam chciałbyś wróżyć to wiedza zawarta w książce Aryan’a Goehling’a ułatwi Ci urządzenie gabinetu, podpowie jak pomagać innym poprzez stawianie kart, w jaki sposób przygotować się do spotkania z klientem, na co uważać przy wykonywaniu tego zawodu, o czym należy mówić a co raczej przemilczeć. Żeby zajmować się doradzaniem innym sam musisz mieć poukładane życie, zrównoważony umysł i emocje. Jak to osiągnąć dowiesz się również z książki „Szybki Kurs Wróżenia Z Kart Klasycznych”, która jest godna polecenia zarówno dla amatorów jak i osób bardziej zaawansowanych ezoterycznie. Polecam!

  Oceń 
  2012-07-29

  Któż z nas nie chciałby poznać przyszłości swojej i bliskich? Sztuk wróżebnych za pomocą których jesteśmy w stanie przewidzieć nasze dalsze losy jest wiele, jednak technika prezentowana przez pana Goehlinga należy do tych najprostszych, którą z łatwością będzie mógł opanować każdy, nawet ten "niewtajemniczony", który do tej pory nie odkrył w sobie podobnych zdolności :) Chyba nie ma takiej osoby, która by nie posiadała swojej talii kart klasycznych - są tanie i łatwo dostępne. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, iż nie służą one jedynie do gry - mogę być także świetnym i skutecznym sposobem na odkrycie przyszłości owianej niepewnością i tajemnicą! Autor opisuje znaczenie kart i przedstawia ich różnorakie kombinacje. W dalszej części prezentuje ich rozkłady i szczegółowe interpretacje, które pozwolą nam precyzyjnie i na różne sposoby określić to, co czeka nas i tych, którym powróżymy :) "Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych" to nie tylko pozycja dla tych, którzy pragną poznać swoją przyszłość, ale również dla tych, którzy chcą ją przepowiadać innym i stać się wróżbitą z prawdziwego zdarzenia! :) W książce zawarte zostały świetne wskazówki dla wróżących, które przybliżą wam istotę profesji wróżki, jak również niezwykle przydatne porady praktyczne, z których winien skorzystać każdy, kto widzi siebie w tej roli :)) "Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych" to rewelacyjna i ciekawie opracowana pozycja, która umożliwiła mi bliższe poznanie i opanowanie sztuki, jaką jest wróżenie z kart klasycznych :) Chcecie poznać swoją przyszłość? Sięgnijcie po tę książkę! Serdecznie polecam! :))

   Oceń 
   2012-06-04

   Z wróżkami mam spore doświadczenie. Wiele razy je odwiedzałam i korzystałam z ich usług. Już od dawna ten zawód mnie intrygował i kusił. Niejednokrotnie wyobrażałam sobie jak siedzę za stołem i przepowiadam przyszłość innym... Marzenia czasem się spełniają i dzięki książce Aryana Goehlinga jestem już tego pewna. "Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych" przygotowuje i daje szansę na stanie się zawodową wróżką. Autor ujawnia sekrety jak należy nauczyć się tego zawodu. Od czego zacząć, na co zwrócić uwagę i jak rozwinąć w sobie zdolności jasnowidzenia. Podaje masę praktycznych informacji typu: jak urządzić gabinet do wróżenia, jaką wybrać dla siebie talię i jak ją oczyścić, czy wolno wróżyć samemu sobie czy jak odróżnić dobrą wróżkę od złej. Jestem ogromnie szczęśliwa, że książka ta trafiła w moje ręce. Jestem już przekonana, że moje marzenie się spełni i wkrótce otworzę swój własny gabinet.


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych

    Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych

    Dzięki tej książce by poznać swoją przyszłość nie musisz już wybierać się do wróżki.

    Brak tej pozycji na stanie.

    Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

    • 25,30 zł W magazynie

     Wybitny radiesteta - praktyk od lat zajmujący się neutralizowaniem szkodliwych promieniowań oraz kształtowaniem w najbliższym otoczeniu człowieka pozytywnych energii, dysponując kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, dzieli się nim w przejrzysty sposób, gotowy do natychmiastowego zastosowania w naszym życiu. Przy takim podejściu nie sposób pominąć wielu współczesnych zagadnień z pogranicza radiestezji, ezoteryki i nauki, takich jak agnihotra, ciała subtelne człowieka, aura, homeopatia, makrobiotyka, biodynamika,...

     25,30 zł
     W magazynie