jak skladac zamowienia do universum Powiększ

Jak składać zamówienia do universum

01555031

Autor: Bärbel Mohr

Studio Astropsychologii

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie

Ocena 

Cena katalogowa:

22,80 zł

Nasza cena:

19,50 zł

„Zamówienia u Wszechświata NIE oznaczają depresyjnego leżenia w hamaku i czekania do momentu, gdy ktoś w końcu szturmem weźmie mieszkanie naszych marzeń i nas tam przeniesie”.
Warto wziąć swój los w ręce i możliwością własnego umysłu zdobyć mieszkanie, lepszą pracę, ukochanego partnera na całe życie czy też osiągnąć sukces, który przeniesie Cię w sferę świadomego szczęścia, Arkadii Uniwersum.
Człowiek operuje niezwykłą mocą kreowania swoich marzeń, które mogą być spełnione dzięki świadomości docierającej do rdzenia Wszechświata. Książka Bärbel Mohr pozwoli spełnić wszystkie życzenia, które ukryte są pod osłoną naszego lęku przed osiągnięciem Wymarzonego Przylądka Szczęścia.
EAN9788373772601
ISBN978-83-7377-260-1
Rok wydania2007
Ilość stron450
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2007-11-30

Uważałem, że pomysł zamawiania czegoś u wszechświata jest co najmniej naiwny. Bo kto dorosły (bądź uważający się za takiego) powiedziałby: Drogi wszechświecie - daj m i proszę samochód w najbliższy wtorek a za miesiąc życzyłbym sobie żeby moje dziecko miało co najmniej średnią 4,0 w szkole (choć teraz ma 7 zagrożeń)...no i dorzuć mi paczkę kawy bo się właśnie skończyła. Nonsens? Też tak myślałem...ale po zastosowaniu wskazówek zawartych w tej książce musiałem zmienić zdanie. Dlaczego? Ponieważ dzięki zamówieniom u wszechświata uswzczęśliwiłem siebie, moją ukochaną małżonkę jak i dzieci (a nawet psa). A zaczęło się od małego życzonka odnośnie pomocy drogowej...ale to już inna bajka. Proście a będzie wam dane.

 • 2 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2008-03-07

Pani Mohr w doskonały sposób potrafi naprowadzić każdego z nas na prawidłową drogę osiągania mniejszych i większych sukcesów, terapii naszego umysłu zmęczonego wiecznymi niepowodzeniami. Jedność duszy człowieka, jego pragnień, przekazywanych codziennie myśli, znajduje swoje ujście w życzeniach, które wypowiada do Wszechświata. Życzenia muszą być spełnione, aby człowiek poczuł się również spełniony jako Członek Kosmicznego Imperium Wszechwiedzy.
Polecam tę książkę tym, którzy nie wiedzą jak dokonać w swoim życiu odmiany na lepsze.


  + więcej opini - mniej opini

  Napisz opinię

  Napisz opinię
  Jak składać zamówienia do universum

  Jak składać zamówienia do universum

  Książka Bärbel Mohr pozwoli spełnić wszystkie życzenia, które ukryte są pod osłoną naszego lęku przed szczęściem.

  Brak tej pozycji na stanie.

  Specjalnie dla Ciebie proponujemy:

  • 28,30 zł 39,30 zł -28% W magazynie

   Autor bestsellerów i badacz filozofii, wierzeń i religii świata postanowił skupić się na modlitwie. Czym ona jest? Co zrobić, aby modlitwa była skuteczna? Czy muzułmanin modli się inaczej od chrześcijanina? Odpowiedzi, których udzielił Autor, szokują, ale skłaniają do otwarcia umysłu i dyskusji. Gregg Braden odnalazł sens cierpienia i przeciwieństw losu, które spotykają każdego z nas. Ta książka nie jest lekturą dla teologów, ale dla każdego, kto choć raz w życiu zadał sobie pytanie: czemu to mnie spotyka? Stanowi ona jasne światło, które...

   28,30 zł 39,30 zł -28%
   Promocja
   W magazynie
  • 35,57 zł 49,40 zł -28% W magazynie

   Usiądź wygodnie, rozprostuj nogi i… zmień świat. Tak! Dobrze usłyszałeś. Jesteś bowiem Panem i Władcą całego otaczającego Cię świata. Twa wszechmoc bierze się od Stwórcy, który osadził Cię w Boskiej Matrycy, czyli wszystkim, co Cię tylko otacza. Składają się na nią zwierzęta, inni ludzie, całe otoczenie a nawet Twoje emocje. Dzięki Greggowi Bradenowi otrzymasz naukowe dowody, że masz w sobie moc kreacji otaczającego Cię wszechświata. Twoja myśl może poruszyć zarówno pojedynczy foton, jak i całą górę. Przestań być marionetką! Od dziś to Ty...

   35,57 zł 49,40 zł -28%
   Promocja
   W magazynie
  • 59,16 zł 69,60 zł -15% W magazynie

   Posłańcy, uzdrowiciele, nauczyciele, Świetlne Istoty, anioły, archanioły – kim są? To grono przewodników duchowych, którzy pragną nieść Ci pomoc, w każdej sytuacji życiowej. Zaś ta talia 52 kart została opracowana, żeby ułatwić z nimi kontakt. Dodatkowo, dzięki częstemu obcowaniu z kartami rozwiniesz swój szósty zmysł. Każda karta przedstawia wskazówkę, rozwiązanie lub emocję związaną z problemem, o który pytasz oraz opiekuna, który za nią odpowiada, np. karta Dary i odpowiedzialni za...

   59,16 zł 69,60 zł -15%
   Promocja
   W magazynie