Obniżona cena! Prawo przyciągania Powiększ

Prawo przyciągania

01001574

Autor: Esther Hicks

Studio Astropsychologii

The Law of Attraction: The Basics of the Teachings of Abraha

24 godziny + czas dostawy

24 godziny


-29,30 zł

Cena katalogowa:

39,30 zł

Nasza cena:

10,00 zł

Podobne przyciąga podobne - tak brzmi Prawo Przyciągania - pierwsze z fundamentalnych praw regulujących życie we Wszechświecie! Za tą, wydawać by się mogło że skromną definicją, kryje się bogactwo wiedzy o życiu wewnętrznym każdego człowieka oraz głębia możliwości płynących z umiejętnego wykorzystania tkwiącego w nas potencjału! Teraz masz szansę wykorzystać tę wiedzę! Energią psychiczną rządzą inne prawa niż te, o których uczyłeś się na lekcjach fizyki. Przeciwności wcale nie muszą się przyciągać i okazuje się, że praktyka najczęściej to potwierdza! Dlatego „nieszczęścia chodzą parami”, a „swój ciągnie do swego”! Odpowiednio ukierunkowana myśl i umiejętnie ukształtowana energia psychiczna są kluczami do życia w szczęściu i do tego, by świadomie kształtować swoją rzeczywistość! Należy się „tylko” tego nauczyć! Prawo Przyciągania to praktyczny poradnik, który Ci to umożliwi! Wykorzystaj potencjał własnej podświadomości do tego, by tworząc rzeczywistość wokół siebie, móc przyciągnąć jak najwięcej szczęścia!

EAN 9788373773363
ISBN 978-83-7377-336-3
Numer wydania 3
Oprawa miękka

Patronat medialny

W pakiecie taniej

Opinie

Oceń 
2009-12-08

Jeżeli szukacie ciekawej książki, która jest czymś więcej, niż tylko "zabijaczem" czasu, to pragnę wam polecić "Prawo przyciągania"! I wierzcie mi - tytuł rzeczywiście mówi sam za siebie! Książka dosłownie "przyciągnęła" mnie już od pierwszej strony i nie mogłem się oderwać! Niewątpliwy wpływ na to miał oczywiście język książki - autor wykazał się niezwykłą sztuką mówienia o rzeczach ważnych w sposób naprawdę przystępny, przy czym książka ani razu nie strywializowała podejmowanej tematyki!
Ale żeby nie psuć nikomu przyjemności płynącej z obcowania z lekturą, to powiem w skrócie: "Prawo przyciągania", najprościej rzecz ujmując, ukazuje nam związki pomiędzy naszą świadomością i podświadomością, a jej wpływem na to, co dzieje się wokół nas. Okazuje, się że wszystkie rzeczy, które się nam przytrafiają - zarówno te dobre, jak i złe - nie są wcale dziełem przypadku. Energia psychiczna potrafi przyciągnąć tak szczęście jak i nieszczęście, ale nie zawsze mamy na to wpływ. Autorzy książki pokazują nam więc jak to zmienić, by móc świadomie dokonywać wyborów i decydować o tym, jak będzie wyglądać nasze życie. Jeżeli więc chcielibyście dowiedzieć się jak wykorzystać "prawo przyciągania" do przyciągnięcia szczęścia i realizacji marzeń, to zapraszam do lektury! Na pewno otrzymacie satysfakcjonująca odpowiedź!

Napisz opinię

Napisz opinię

Prawo przyciągania

Prawo przyciągania

Wykorzystaj potencjał własnej podświadomości do tego, by przyciągnąć do swojego życia jak najwięcej szczęścia.