Karty potęga myśli - odnajdź siłę w sobie

03555002

Autor: Louise L. Hay

Studio Astropsychologii

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie

Ocena 

-35%

Cena katalogowa:

69,60 zł

Nasza cena:

45,24 zł

Wyjątkowa talia afirmacyjna. Na 64 kartach znajdziesz przesłania, które pomogą Ci odnaleźć w sobie siłę. Jeśli zdarza Ci się, że nie wiesz jak postąpić w danej sytuacji, potrzebujesz rady, wsparcia albo po prostu uporządkowania myśli, a nie zawsze masz kogoś, kto może Ci pomóc, to sięgnij po tę talię. Dzięki niej odkryjesz w sobie moc twórczą do samorozwoju i samoleczenia. Znikną wszelkie problemy w życiu uczuciowym i zawodowym, a Ty zaczniesz osiągać sukcesy i poprawisz swoją samoocenę. Wystarczy, że zawsze będziesz mieć karty przy sobie, w domu, w biurze, w samochodzie, możesz również podzielić się nimi z rodziną i z przyjaciółmi. Po prostu czytaj jedną kartę dziennie, a doświadczysz lepszego, pełnego energii i szczęścia życia.

EAN
ISBN978-83-7377-480-3
Format9.6 x 9.6

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2012-12-07

To w jaki sposób myślisz o sobie, swoim otoczeniu wpływa znacząco na Twoje życie. Od najmłodszych lat wpajano Ci pewne standardy myślowe, które zamiast Ci pomagać, ograniczały Twoje możliwości. Borykasz się z codziennymi zadaniami, próbując poradzić sobie z trudnościami. W efekcie niewiele się zmienia a często zmiany nie są takie jakie byś chciał. Dlatego warto popracować ze swoją podświadomością, by zmienić sposób myślenia. Do tego bardzo przydatne są afirmacje - krótkie zdania o pozytywnym wydźwięku, które mają za zadanie nastawić nas do innego myślenia i zmotywować do zmiany zachowania, byśmy mogli zmienić swoje życie na lepsze. O afirmacjach napisano wiele książek i w wielu z nich możemy znaleźć wskazówki jak je stosować, by zadziałały w naszym życiu. Do tych metod możemy dołączyć jeszcze jedną – karty z pozytywnymi motywacjami. Afirmacje, które zawarte są na kartach Louise L. Hay „Karty Potęga myśli. Odnajdź siłę w sobie” z pewnością ułatwią nam to zadanie. Na niewielkich, kolorowych kartonikach zamieszczone są motywujące zdania, które mają wydźwięk pozytywny. Ta wyjątkowa talia afirmacyjna zawiera właśnie myśli, które pomogą Ci odnaleźć w sobie siłę.

Karty są niezwykle i nietypowe. Ich oryginalność to na przykład ich kształt. Rzadko spotyka się kwadratowe karty. Są bardzo ładnie wydane, na sztywnym nośniku ze złoconymi brzegami. Ich trafność nie raz mnie już zaskoczyła. Są świetne nie tylko do codziennej pracy motywującej ale też jako wskazówka przy wróżbach, poradach. Polecam!

www.wewnetrzne-swiatlo.orangespace.pl

  Oceń 
  2011-11-04

  Louisa Hay dała nam już naprawdę wiele. Jej książki pomogły nie jednej osobie (w tym mi). Teraz dostajemy od niej te niezwykle pozytywne, naładowane dobrą energią i ciepłem, karty. Myślę, że są one jak zastrzyk energii. Jeśli ktoś nie ma czasu, nie lubi lub z innych przyczyn nie chce czytać książek tej autorki, to w tej talii dostaje jej nauki w pigułce. Dzięki nim czuje, że w każdym momencie dnia, życia, mam swoje osobiste wsparci w postaci tych afirmacji, które błyskawicznie zmieniają moje myśli, a dzięki temu czuję, że ze wszystkim mogę poradzić sobie sama, bo największa siła tkwi właśnie we mnie. Kart jest aż 64, więc znajduję w nich wsparcie na każdą okazję, a ponieważ afirmacje są naprawdę potężnym narzędziem do poprawy życia, cieszę się, że trafiły do mnie w takiej właśnie, cudownej formie, jaką są karty „Potęga myśli”. Polecam!


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Karty potęga myśli - odnajdź siłę w sobie

   Karty potęga myśli - odnajdź siłę w sobie

   Wyjątkowa talia z afirmacjami autorstwa jednego z największych autorytetów z dziedziny rozwoju duchowego.