Anielskie wsparcie w miłości - karty + książeczka (Instrukcja)

03555011

Autor: Doreen Virtue

Studio Astropsychologii

The Romance Angels Oracle Cards

Tego produktu brak w magazynie + czas dostawy

Tego produktu brak w magazynie

Ocena 

Cena katalogowa:

69,60 zł

Nasza cena:

59,20 zł

To pierwsza na polskim rynku talia anielskich kart poświęcona wyłącznie sprawom sercowym. Dzięki niej z łatwością rozpoznasz osobę, która jest Ci pisana. Karty wskażą również najlepsze momenty na wprowadzenie związku na wyższy poziom, zdecydowanie się na zaręczyny lub ślub. Jeśli ktoś z kolei jest nieszczęśliwy z obecnym partnerem, talia ta podpowie mu, czy powinien dalej walczyć o ten związek, czy go zakończyć. Dzięki anielskim wskazówkom wykryjesz problemy, które dopiero mogą się pojawić w Twoim związku i zawczasu im zapobiegniesz. Może się także okazać, że dotychczas odpychałeś miłość, która pragnęła zawitać w Twoim życiu. Jak tylko to zrozumiesz, w największym nawet tłumie będziesz w stanie dostrzec partnera swoich marzeń. Wpadnij w sidła miłości!

EAN
ISBN978-83-7377-542-8

Patronat medialny

Opinie

Oceń 
2012-12-07

Witam! Miłosc jest piekna,jej namietnosc i uczucia pozwalaja człowiekowi lepiej funkcjonowac na świecie.Karty Doreen V.są piekne jak cała prawdziwa milosc.Posiadam prawie wszystkie karty Doreen, ale te z pewnościa naleza do najlepszych ich przesłania sa tak prawdziwe i magiczne i do tego trafne stawiam konkretne pytanie i mam konkretną odpowiedz !REWELACJA! Karty wskazane dla osób romantycznych szukajacych swoich bliżniaczych płomieni,ale i nie tylko równiez dla tych którzy chca bardziej sie otworzyc na zwiazek lub poznac własciwa osobe.NAPEWNO POMOGĄ! WARTO JE MIEC! Dzieki nim twoja miłosc bedzie trwac długo! SKLEP TALIZMAN JEST REWELACYJNE!

 • 1 z 2 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2012-12-07

Miłość to energia, którą pożądamy ale wielu z nas z jej powodu cierpi, nie widząc dróg wyjścia z danej sytuacji. Chcemy być kochani, doceniani i sami pragniemy obdarzać uczuciem. Szukamy jej, bo wiemy, że daje szczęście, uskrzydla. Gdy kończy się miłość - dla wielu zamiera cały świat. Nic nie cieszy, opanowuje nas nostalgia i smutek. Trudno czasami wyzwolić się z tego stanu. Dlatego warto mieć przy sobie pocieszyciela, kogoś, kto pokaże rozwiązanie, wskaże drogę, podaruje promyk nadziei. Takim wsparciem mogą być karty. Jest ich na naszym rynku bardzo dużo. Wśród nich, w ostatnim czasie, pojawiły się nowe, całkiem odmienne od innych - „Karty. Anielskie wsparcie w miłości”. Stworzyła je Doreen Virtue, znana na całym świecie wizjonerka, psycholog i jasnowidz, ekspert od aniołów. „Karty. Anielskie wsparcie w miłości” są niezwykłą talią, której głównym motywem jest miłość, przyjaźń, wszelkie związki międzyludzkie. To pierwsza na polskim rynku talia anielska, której tematem są sprawy sercowe. Dzięki niej mamy możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące nas pytania dotyczące życia uczuciowego, uzyskując pocieszenie, nadzieję i światło. Pytając np. o jakąś osobę dowiemy się czy to jest ta właściwa albo czy dany związek warto dalej kontynuować, albo jak pomóc naszemu związkowi, by lepiej funkcjonował i był szczęśliwy.
Każda karta jest starannie wykonana, lakierowana, na sztywnym nośniku ze złoconymi brzegami. Ilustracje przypominają obrazy dawnych mistrzów, jakby sceny wyjęte z życia zatrzymane w kadrze. Pod nimi umieszczona została sentencja - myśl przewodnia karty. Jej rozszerzenie znajdziemy w niewielkiej książeczce, która liczy sobie 124 stron.
Na wstępie Doreen Virtue podpowiada jak pracować z talią miłości, jak ją oczyścić i przygotować do pracy. Wszystkie talie tej autorki można ze sobą łączyć, gdyż „pracują” na tych samych wibracjach. Zaletą kart jest możliwość własnych interpretacji poszczególnych przesłań. Nie należy niektórych z nich rozumieć dosłownie. Ważne są tu własne odczucia połączone z dodatkową podpowiedzią z opisu karty. Karty mogą być świetnym narzędziem wróżbiarskim ale również wskazówką na dany dzień, przesłaniem życiowym. Jak przy każdym systemie dywinacyjnym należy i tu zachować zdrowy rozsądek. Wyciągając np. kartę „Rozstanie”, nie zawsze oznacza ona koniec miłości. Czasami zapowiada po prostu chwilową rozłąkę. Autorka podaje główne znaczenia każdej karty ale podkreśla, żeby zaufać swojej intuicji i wsłuchać się w to co Anioły chcą nam przekazać.

www.wewnetrzne-swiatlo.orangespace.pl

  Oceń 
  2012-11-30

  Doreen Virtue to znana całemu światu jasnowidzka i metafizyk. Zdobyła trzy tytuły uniwersyteckie z dziedziny psychologii. Jest autorką wielu publikacji oraz zestawów kart. Często bierze udział w programach telewizyjnych oraz radiowych audycjach, gdzie nadano jej pseudonim "Anielska Dama". Z autorką spotkałam się po raz pierwszy podczas lektury jednej z jej książek, "Ocaleni przez anioły. Jak otrzymać anielskie wsparcie". Były to zebrane w jednym miejscu świadectwa osób, które w swoim życiu doświadczyły pomocy ze strony tych nieziemskich istot, jakimi są aniołowie. Lektura przypadła mi gustu, dlatego też postanowiłam pójść za ciosem i sięgnąć po coś innego, co stworzyła autorka. Pani Doreen sama wspomina, że zawsze chciała stworzyć talię, która byłaby w pełni skoncentrowana na tematyce miłości. Dlatego też mój wybór padł na zestaw "KARTY Anielskie wsparcie w miłości", które niedawno ukazały się nakładem wydawnictwa Studio Astropsychologii. Dzięki uprzejmości wydawcy mogłam bliżej przyjrzeć się temu niezwykłemu zestawowi. Jakie wywarł na mnie wrażenie? O tym już za chwilę.


  Cały zestaw znajduje się poręcznej wielkości pudełku, które należy pochwalić za jakoś wykonania. Twarda, sztywna oprawa, piękna grafika na wierzchu oraz zachęcający opis na spodniej stronie pudełka zachęcają, aby je otworzyć i zobaczyć, jakie skarby skrywa w swym wnętrzu. W środku znajdujemy podręcznik oraz talię składającą się z 44 kart. Cóż znajdziemy w dołączonej książce? Odnajdziemy w niej wskazówki na temat tego, co powinniśmy uczynić, zanim zaczniemy używać kart. Autorka podała kilka przykładów układów, z których możemy korzystać. Dodatkowo tłumaczy nam, dlaczego w ogóle postanowiła stworzyć ten zestaw i w jakich okolicznościach można z niego korzystać. Nie mogło zabraknąć części, która byłaby poświęcona znaczeniu poszczególnych kart. Stanowi ona blisko 3/4 objętości poradnika. Poszczególne karty, wchodzące w skład "Kart Anielskiego wsparcia w miłości", zostały spisane alfabetycznie wg pierwszych liter wyrazu nazwy każdej z nich. Dzięki temu stosunkowo łatwo jest odnaleźć interesującą nas kartę podczas wróżenia. Zgodnie z tym, o czym pisze pani Doreen, dzięki talii możemy zadawać pytania z zakresu sfery miłosnej tzw Romantycznym Aniołom, czyli grupie cherubinów, która skupiona jest na kwestiach związanych z miłością. Jednak nie tylko do nich możemy się bezpośrednio zwracać. Autorka daje nam do zrozumienia, że również niektórzy spośród Archaniołów mogą okazać się pomocni, a są to Archanioł Michał, Jofiel, Chamiel, Rafael oraz Raguel. Karty współdziałają z nieomylnym Prawem Przyciągania, dzięki czemu możemy być pewni, że za każdym razem otrzymamy odpowiednią odpowiedź na zadane pytanie.

  Jeśli już jesteśmy przy samych kartach, to autorami poszczególnych ilustracji są Lisa Iris, Howard David Johnson oraz Corey Wolfe. Odwalili oni kawał dobrej roboty, gdyż cała talia odznacza się pięknymi grafikami oraz sporą szczegółowością każdej z nich. Oprócz zamieszczonej grafiki, na karcie znajdziemy również wskazówkę, afirmację, która ma nas naprowadzić na odpowiedź na zadane pytanie. Spodnia część kart oraz ich obrzeża zostały również bardzo dopracowane. Na spodzie znajduje się identyczna grafika, którą widzimy na wierzchu pudełka, a brzegi kart są pozłacane. Całość jest po prostu miła dla oka i robi dobre wrażenie.

  Jeśli zadajecie sobie w życiu pytania: czy obecny partner jest tym właściwym? czy spotkam miłość swojego życia? co zrobić, aby polepszyć relacje ze swoim partnerem? oraz wiele innych dotyczących bezpośrednio sfery miłosnej, to czym prędzej sięgnijcie po tę pozycję. To naprawdę fajna przygoda. Będziecie mogli powróżyć samym sobie, jak i swoim przyjaciołom. Nawet jeśli będziecie traktowali ten zestaw jedynie jako formę rozrywki, to i tak warto po niego sięgnąć. Ze swojej strony polecam.

  Moja ocena: 5/6

  recenzja pochodzi z mojego bloga: http://magicznyswiatksiazek.blogspot.com/2012/11/130-karty-anielskie-wsparcie-w-miosci.html

   Oceń 
   2012-11-07

   Czy o kimkolwiek z waszych znajomych powiedziano kiedyś, że tworzą idealną parę? Że są dla siebie stworzeni? Że są jak dwie połówki tego samego jabłka? Mawia się tak, nieprawdaż? Tak samo mówiono o mnie i moim byłym już mężu. Wydawało się, że jesteśmy idealną parą. Te same zainteresowania, te same pasje, idealne dopasowanie i satysfakcja w łóżku. Aż tu nagle... bach! Wszystko zaczęło się sypać. Przestaliśmy się dogadywać. Zaczęliśmy się wzajemnie drażnić. To, co nas wcześniej ze sobą łączyło, teraz stawało się zarzewiem konfliktu. Gdybym miała wcześniej te karty, dowiedziałabym się, jak pielęgnować ten związek. I kto wie... może bym dziś nadal byłą mężatką? Polecam je każdemu. Są one bowiem jak nawóz, bez którego nie wyrośnie ogród miłości. Wiem, bo korzystam z niego przy tworzeniu nowego ogrodu. Daria


    + więcej opini - mniej opini

    Napisz opinię

    Napisz opinię
    Anielskie wsparcie w miłości - karty + książeczka (Instrukcja)

    Anielskie wsparcie w miłości - karty + książeczka (Instrukcja)

    Odkryj tajemnicę miłości w Anielskich kartach. Dzięki nim odnajdziesz prawdziwą miłość i spotkasz tego jedynego partnera.