w Maryja Kr lowa Anio w Powiększ

Św. Maryja Królowa aniołów. Jak uzyskać Jej wsparcie

01557089

Autor: Doreen Virtue

Studio Astropsychologii

Mary, Queen of Angels

24 godziny + czas dostawy

24 godziny

Ocena 

Cena katalogowa:

29,90 zł

Nasza cena:

25,40 zł

Bestsellerowa autorka książek dotyczących kontaktowania się z wysłannikami niebios tym razem skoncentrowała się na opisaniu Anielskiej Królowej. Publikacja ta dedykowana jest czytelnikom wszystkich wyznań. Św. Maryja jest w niej przedstawiona jako idealna matka – pełna ciepła i wyrozumiałości oraz bezwarunkowo kochająca swoje dzieci. Jeśli tylko ją o to poprosisz, ukoi Twój umysł, pocieszy strapione serce i da poczucie miłości oraz bezpieczeństwa. Mogą o tym poświadczyć tysiące ludzi, którzy spotkali Matkę Boską i doznali dzięki niej niesamowitych uzdrowień. Historie wielu z nich zostały opisane w tej publikacji. Na jej stronach znajdziesz również tradycyjne i współczesne modlitwy maryjne, które pomogą Ci dostąpić równie wielkich łask. Uzyskaj wsparcie Św. Maryi!

EAN9788373775527
ISBN978-83-7377-552-7
Rok wydania2012
Numer wydaniaI
Format14,5 x 20,5 cm
Ilość stron216
Oprawamiękka

Patronat medialny

Polecamy również

Opinie

Oceń 
2012-11-23

Był kiedyś skecz o omijaniu pośredników. Benny Hill grał w nim syna bogacza, który przez lata instruował syna, by omijał pośredników, dzięki czemu zbije fortunę. Syn miał już serdecznie dość słuchania ciągłych wykładów ojca. Pewnego dnia stary milioner poczuł się źle. Syn natychmiast zadzwonił do domu pogrzebowego. Na pytanie ojca, dlaczego wzywa do niego przedsiębiorcę pogrzebowego zamiast lekarza, Benny Hill odparł: Przecież całe życie powtarzałeś mi tato, bym omijał pośredników. Ta zabawna historia ma swoje przełożenie w wielu sferach życia, również w modlitwie. Możesz prosić o wsparcie poszczególne anioły, ale możesz poprosić o nie kobietę, która nimi włada. Św. Maryja tylko czeka, by nam pomóc. Dzięki tej książce dowiesz się, jak ją skutecznie poprosić o wsparcie lub uzdrowienie. Krzysztof

 • 1 z 1 ludzi uznało tą opinię za pomocną.
Oceń 
2012-11-15

Maryja Królowa Aniołów - nazwa związana jest z jej współpracą z Aniołami, którym przewodzi. Mimo, że zarządza aniołami, pamięta o swoich dzieciach na Ziemi i dlatego nazywana jest Matką. Zawsze jest gotowa nieść nam pomoc, wspierać, dodawać otuchy, uzdrawiać. odpowiedzieć na każde nasze wezwanie. Jej pełna miłości i opiekuńczości energia objawia się w naszym życiu w różny sposób. Poprzez wizje, sny, objawienia, inne osoby, figurki, obrazy. O jej wsparcie i pomoc możemy prosić w każdej sytuacji życiowej, w każdej sferze i problemie. Zawsze można liczyć na jej wstawiennictwo w trudnych chwilach bez względu na nasze przekonania, wierzenia czy przynależność społeczną.
W dwunastu rozdziałach Doreen Virtue ukazuje Maryję jako opiekuńczą, czułą, pełną światłą i miłości postać, z której emanuje siła, dobroć i troska o nas. Na początku poznajemy historię Maryi, kim była, jakie nosi imiona, jaką emanuje energią. Jej postać pojawia się zarówno w biblii, jak i w Koranie, literaturze islamu czy tradycji prawosławnej. U nas nazywana Królową Polski, matką wszystkich ludzi. O jej obecności świadczą wizje i odczucia wielu osób, którzy doświadczyli jej miłości, uzdrowienia. Możemy przeżywać różne historie, które zostały nadesłane przez czytelników publikacji Doreen. Opisują oni swoje cudowne doświadczenia związane z Matką Boską, jej objawieniami i opieką. W tych opowiadaniach Maryja przedstawiana jest jako pełna ciepła, empatii, wyrozumiałości i piękna postać, którą zawsze możemy poprosić o opiekę. Każda z osób podkreśla wyjątkowość tej chwili, niezwykle ciepłe i miłe doznania zarówno fizyczne jak i duchowe. Są to dla nich wydarzenia, które zapamiętują na całe życie. Historie te pogrupowane są tematycznie. Ukazują różne obszary działań Maryi – od uzdrowień, poprzez wsparcie w nieszczęściach, pomoc przy porodach, w karierze, a nawet rozwiązania problemów finansowych i materialnych. Możemy liczyć na nią w każdej sytuacji. Sposobów doświadczania jej obecności jest bardzo dużo. Autorka w swoim życiu również nieraz doświadczyła jej działania i stąd wynika jej głęboki szacunek do Maryi. Doreen opisuje w jaki sposób kontaktować się z Matką Boską, jak rozpoznać jej obecność w swoim otoczeniu, w jaki sposób możemy doświadczyć jej działania. Opisuje znaki i symbole kojarzące się z Maryją, miejsca jej kultu i objawień, które znajdują się na całym świecie. Na końcu książki zamieszczony został dodatek, w którym spisane zostały biblijne fragmenty świadczące o Matce Bożej i jej historii, a także modlitwy zarówno współczesne jak i tradycyjne takie jak: nowenny, liturgie.
Książka wypełniona jest energią wiary, bezwarunkowej miłości. Może być pokrzepiającą lekturą w chwilach smutku, dodającą otuchy, nadzieję na poprawę losu, wskazówki w poszukiwaniu własnej drogi. Nabieramy przekonania, że jeśli tylko poprosimy Matkę Bożą o pomoc, na pewno ukoi ona nasz umysł, pocieszy strapione serce, pomoże w problemach miłosnych, zawodowych, zdrowotnych. Warto pamiętać, że w każdej sytuacji mamy potężne wsparcie i książka Doreen Virtue nam to uświadamia.

  Oceń 
  2012-11-11

  Witam! Nowosc dla wielbicieli Doreen Virtue.Autorka napisala tym razem ksiązke o najsilniejszej kobiecie Sw.Maryji.Jest to ciekawa.wzruszająca ksiażka zawierąjaca modlitwy do Sw.Maryji,opisuje rowniez autorka historie ludzi którzy mieli kontakt i widzieli Królowa Aniolow.Godne polecenia kolejne wydawnictwo Doreen.Autorka ktora nigdy nie zawodzi swoich fanów jak i czytelników! Polecam!


   + więcej opini - mniej opini

   Napisz opinię

   Napisz opinię
   Św. Maryja Królowa aniołów. Jak uzyskać Jej wsparcie

   Św. Maryja Królowa aniołów. Jak uzyskać Jej wsparcie

   Doreen Virtue tym razem skoncentrowała się na opisaniu Anielskiej Królowej. Publikacja dla czytelników wszystkich wyznań.